dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Reda

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

485 000 zł51 m² 9 537,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Zakup bez prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

500 000 zł43 m² 11 726,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Marianowo,Reda

359 000 zł33 m² 10 945,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1 piętrze w kameralnej części Redy. To propozycja dla osób ceniących ciszę, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2 pokoje z balkonem | Nowe agd | Winda | Prima Reda Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu i poczuć komfort od pierwszego dnia ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ostatnie lokale! W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w hali garażowej- najem okazjonalny - Reda, osiedle Bocianie Gniazdo, ul. Długa 45! Akceptujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Ciechocino,Reda

465 000 zł40 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Redzie - gotowe do wprowadzenia mieszkanie 39,33 m2, ul. Pucka 9 Oferujemy stylowe, świeże i w pełni wykończone mieszkanie z 2024 roku - idealne zarówno dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rekowo Dolne,Reda

630 000 zł79 m² 8 005,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Redy - Rekowo. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Reda

62,34 zł/m²64 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym, o powierzchni 64 m2 i wysokości 3m. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owocowa

Pieleszewo,Reda

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna oaza spokoju w sercu Redy - umeblowane 44 m przy ul. Owocowej! Szukasz miejsca, w którym po całym dniu znów złapiesz oddech? Poznaj to wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Przy Młynie,Reda

1 900 zł31 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka o powierzchni 31,2m2, położona na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w Redzie, przy ul. Garncarskiej W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

To wyjątkowa oferta dla osób, które szukają w pełni urządzonego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Osiedle Bocianie Gniazdo to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 999 zł56 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 3-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.56,08m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przy Młynie,Reda

479 000 zł49 m² 9 735,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Redy Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m2, położone w Redzie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

330 000 zł32 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Młyńskiej w Redzie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Rekowo Dolne,Reda

280 000 zł400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną Reda, ul. Okrężna 7 Cena: 280 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 400 m , położona w Redzie przy ul. Okrężnej 7. Numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

U nas Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Reda,pomorskie

230 000 zł74 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Reda,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna mieszkanie 2 pokojowe dostępna od ręki! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w Redzie na ul. Rajskiej. To mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

532 000 zł54 m² 9 906,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz ciszy, spokoju, przyrody i wspaniałych sąsiadów, to dobrze trafiłeś. Idealne mieszkanie dla rodziny, pary, singla lub na inwestycję. Ta nieruchomość wystawiona na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wejherowska

Pieleszewo,Reda

22,86 zł/m²350 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 350m2 znajdujący się w przemysłowej dzielnicy Redy, tuż przy głównej ulicy Wejherowskiej. Nieruchomość przystosowana pod warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Betlejem,Reda

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

r. Na wynajem, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem (rok budowy 2020). Idealne dla singla lub pary, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | aquatower | blisko Aquaparku | od kwietnia 2026 Na wynajem jasne, ciepłe i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na nowoczesnym osiedlu aquatower przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gdańska

Centrum,Reda

68,75 zł/m²64 m² 4 400 zł

 

 

 

Marianowo,Reda

445 000 zł51 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrężna

Rekowo Dolne,Reda

725 000 zł132 m² 5 505,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! - Cena 725 000 pow. całkowita 131,69 m2 Opiekun oferty Przemek tel. Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Centrum,Reda

480 000 zł67 m² 7 199,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

518 000 zł47 m² 11 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w nowoczesnym apartamentowcu w samym sercu Redy, zaledwie 200 metrów od słynnego Aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoje miejsce do życia-2 pokoje z dużym tarasem na osiedlu Prima Reda Wyobraź sobie poranną kawę na 35-metrowym tarasie, popołudniowe słońce wpadające przez duże okna i mieszkanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

409 999 zł36 m² 11 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reda Park | Słoneczne 2 pokoje tuż przy samym parku Jeśli szukasz mieszkania, które jest ustawne, tanie w utrzymaniu i położone w najlepszej części Redy - ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Reda,pomorskie

58,69 zł/m²213 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - nowoczesny budynek usługowy W redzie! Lokale o przeznaczeniu handlowo- usługowo- biurowym. Lokalizacja: reda, ul. Pucka/liliowa, przy mpark, nowym Lidlu 3-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 999 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciechocino,Reda

2 190 000 zł346 m² 6 321,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:805 m²

Nowoczesny dom dwurodzinny o wysokim standardzie - Reda, ul. Wspólna Na sprzedaż elegancki i przestronny dom wolnostojący z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Reda

Reda,pomorskie

599 000 zł94 m² 6 370,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Zacisze rekowo Twój Dom z ogródkiem 45,5 m2 Zlokalizowana w otulinie Puszczy Darżlubskiej nowa inwestycja segmentów zacisze rekowo to 15 domów w zabudowie szeregowej, które poza pokaźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

439 000 zł62 m² 7 057,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, dostępem do ogrodu, garażem, miejscem postojowym przed budynkiem i piwnicą - Reda, ul. Kasztanowa. Kupując tą nieruchomość możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

515 000 zł67 m² 7 699,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! okazja! rodzinne 4 pokoje W redzie- stwórz swoje wymarzone wnętrze! Przedstawiam Państwu 4 pokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Reda,pomorskie

689 000 zł94 m² 7 328,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Zacisze rekowo Twój Dom z ogródkiem 112,6 m2 Zlokalizowana w otulinie Puszczy Darżlubskiej nowa inwestycja segmentów zacisze rekowo to 15 domów w zabudowie szeregowej, które poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowość w ofercie - ciepłe, przytulne mieszkanie 42,7 m2 w Reda Park! Oferujemy przytulne mieszkanie na 1. piętrze z ekspozycją południowo-zachodnią - jasne, słoneczne i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przy Młynie,Reda

2 000 zł49 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Mieszkanie dostępne od 01.03.2026r Na wynajem piękne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 49,2 m2 mieszczące się na drugim piętrze z trzech w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Reda

Reda,pomorskie

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1172 m2 w Redzie przy ulicy Leśnej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pozwalający na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Lipowa

Reda,pomorskie

519 000 zł1 184 m² 438,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

U nas Na sprzedaż działka 1184 m2 w Redzie, ul. Aleja Lipowa W sąsiedztwie działki w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Reda

Marianowo,Reda

3 950 zł316 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Powierzchnia działki: 1 232 m Szczegóły ogłoszenia Budynek użytkowy suchy na wynajem z przeznaczeniem na , nieuciążliwe usługi, magazyny itp. Budynek: 263 m (230 m powierzchni.