Dom, ul. Azaliowa

Azaliowa, Betlejem, Reda, pomorskie

  • 849 000 zł
  • 76,50 m²
  • 11 098,04 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Ellwar...

Skontaktuj się

Dom, ul. Azaliowa

Azaliowa, Betlejem, Reda, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

849 000 zł

76,50 m²

11 098,04 zł/m²

Dom, ul. Azaliowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

849 000 zł 76,50 m² 11 098,04 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
325 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2018

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

325 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2018

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (11 098,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 76,50 m² (65,72 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2018
  •   materiał budowy: bloczki
  • Działka: 325 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej kameralnych i dynamicznie rozwijających się części Redy Betlejem.

Nieruchomość usytuowana jest przy spokojnej ul. Azaliowej, w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego parku oraz terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. (...)

Agent

Krzysztof Ellwart

694 433...

694 433 391

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Ellwart

694 433...

694 433 391

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Ellwart

Zostaw telefon, oddzwonimy