Dom Reda

Betlejem, Reda, pomorskie

  • 1 177 000 zł
  • 131 m²
  • 8 984,73 zł/m²

Zdjęcie

Darek

Skontaktuj się

Dom Reda

Betlejem, Reda, pomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 177 000 zł

131 m²

8 984,73 zł/m²

Dom Reda

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 177 000 zł 131 m² 8 984,73 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
400 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

400 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 177 000 zł (8 984,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 131 m² (400 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: silikat
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: prąd, gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Audyt energetyczny: tak
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Twój nowy dom marzeń przestrzeń, komfort i spokój dla Ciebie i Twojej rodziny.
Dom tylko dla Ciebie to ogłoszenie dotyczy PRAWEJ połowy bliźniaka!
Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez szerokie tarasowe okna, a wieczory spędzasz w otoczeniu zieleni własnego ogrodu, daleko od miejskiego zgiełku, ale blisko wszystkiego, co potrzebne. (...)

Agent

Darek

577 507...

577 507 547

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Darek

577 507...

577 507 547

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl