Dom, ul. Gawędy

Gawędy, Reda, pomorskie

  • 1 399 000 zł
  • 225 m²
  • 6 217,78 zł/m²

Zdjęcie

Michał Gwardzik

Skontaktuj się

Dom, ul. Gawędy

Gawędy, Reda, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 399 000 zł

225 m²

6 217,78 zł/m²

Dom, ul. Gawędy

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 399 000 zł 225 m² 6 217,78 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
859 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1983

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

859 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1983

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 399 000 zł (6 217,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 225 m² (215 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1983
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 859 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 740/19413/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykły dom, który od pierwszego spojrzenia wyróżnia się swoim wyjątkowym klimatem w połączeniu z zadbanym ogrodem oraz dopracowanym wnętrzem tworzy miejsce idealne do komfortowego życia.

LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w spokojnej i kameralnej części Redy, w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych. (...)

Agent

Michał Gwardzik

574 244...

574 244 949

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

574 244...

574 244 949