dowolna

Domy z poddaszem Reda - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Reda

Reda,pomorskie

639 000 zł101 m² 6 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Domy szeregowe w Redzie to nowoczesna przestrzeń zaprojektowana z myślą o wymagających Klientach ceniących spokój z dala od ulicznego zgiełku, jednakże preferujących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Prezentujemy Państwu jeden z czterech segmentów należącego do Inwestycji Reda Dębowa. Powierzchnia użytkowa segmentu to 101 m2 (49,6+51,4m2) z możliwością zaadaptowania poddasza, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tatarakowa

Reda,pomorskie

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję Państwu piękny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej dzielnicy Redy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 102m2. Powierzchnia działki wynosi 420 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierska

Reda,pomorskie

540 000 zł106 m² 5 094,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta domu w zabudowie szeregowej udziały Powierzchnia domu po podłodze to: 112,10 m2, użytkowej to 106 m2. Dom składa się z 5 pokoi. Do domu przynależy ogródek 102m2. W skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Betlejem,Reda

989 000 zł160 m² 6 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:832 m²

Zalety nieruchomości: - duży ogród, obsadzony tujami - Przystanek autobusowy 300m od domu - 2km do stacji skm Reda-Pieleszewo - 5 minut pieszo do lasu - Widok na las - 30 minut autem do centrum Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

659 000 zł125 m² 5 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Reda

Reda,pomorskie

599 000 zł125 m² 4 803,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nowoczesny dom o pow.124,71m2 w znakomitej lokalizacji Redy. Działka 395m2. Dom składa się z trzech kondygnacji : parter, piętro, poddasze. Parter(47m2) składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Paderewskiego

Reda,pomorskie

599 000 zł125 m² 4 803,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w Redzie, na terenie nowej dzielnicy domów jednorodzinnych przy ul. Ignacego Paderewskiego. Jest to część Redy, która nazywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Inwestycja Nowa Dębowa obejmuje czterolokalowy budynek, w którym znajdują się dwupoziomowe lokale o powierzchni użytkowej 101 m ,w stanie deweloperskim, z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

599 999 zł121 m² 4 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest czterolokalowy budynek Nowa Dębowa, w którym znajdują się dwupoziomowe lokale. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 101 m (dodatkowo 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Ciechocino,Reda

1 149 000 zł203 m² 5 660,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący znajdujący się w doskonałej, spokojnej dzielnicy Redy w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych. Nieruchomość jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

749 000 zł121 m² 6 190,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Reda

Reda,pomorskie

599 000 zł125 m² 4 803,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Lipowa

Reda,pomorskie

880 000 zł187 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom typu bungalow o powierzchni całkowitej 187m2. Zlokalizowany na działce mierzącej 800m2 w Redzie przy ulicy Lipowej. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łososiowa

Reda,pomorskie

4 790 000 zł340 m² 14 088,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 780 m²

Zaproponuj swoją cenę! inwestycyjna działka + dom wolnostojący + garaż Nieruchomość składająca się z 4 działek. Dom wolnostojący 340m+garaż wolnostojący 20m. Dom o pow. 340m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Reda

Reda,pomorskie

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tylko u nas! W pełni niezależne, energooszczędne domy z garażem i ogrodem! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skautów

Reda,pomorskie

426 000 zł174 m² 2 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej 84-240 Reda, ul. Skautów 13. Opis nieruchomości Nieruchomość stanowi nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

729 000 zł125 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

719 000 zł125 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

719 000 zł125 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

729 000 zł125 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Reda,pomorskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojacy znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych w Redzie. Okolica zachęca licznymi terenami oaz bliskością lasu do aktywnego spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Reda

Reda,pomorskie

715 000 zł127 m² 5 629,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2021r. w Redzie! Dom o pow.całkowitej 127m składa się z trzech kondygnacji. Działka 350m. Parter składa się z: salonu , kuchni , łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Reda,pomorskie

899 000 zł115 m² 7 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom, położony w Redzie, przy ulicy Kwiatowej. Dom o powierzchni ok. 115m2 ( liczone bez kondygnacji -1) wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Reda,pomorskie

619 000 zł193 m² 3 207,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Redzie na ul. Letniej w spokojnym zakątku miasta, w pobliżu lasu i terenów zielonych. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Reda

Reda,pomorskie

1 300 000 zł210 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom wolnostojący o pow. 210m2 w Redzie z widokiem na panoramę! Dom położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Piękny widok na panoramę i las! Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chopina

Betlejem,Reda

447 000 zł94 m² 4 762,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:39 m²

Bezpieczna prezentacja nieruchomości: dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Istnieje także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

575 000 zł162 m² 3 542,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom na sprzedaż w Redzie. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 162,3 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 240 m2. Dom jako środkowy segment w szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Reda

Reda,pomorskie

750 000 zł298 m² 2 513,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom z 2020r. w Redzie! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow.całkowitej 298,35m / pow.użytkowej 212m , na działce o pow.450m. Składa się z trzech.