Działka budowlana, ul. Brzozowa
Brzozowa, Reda, pomorskie
- 499 000 zł
- 1 184 m²
- 421,45 zł/m²
Julianna Maszka
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Brzozowa
Brzozowa, Reda, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana, ul. Brzozowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
499 000 zł 1 184 m² 421,45 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (421,45 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 184 m²
- kształt: kwadrat
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: GWE Deweloper, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: GW018187
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Brzozowa, Reda, wejherowski, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka 1184 m2 w Redzie, ul. Brzozowa.
W sąsiedztwie działki w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu. W odległości 18 km od Gdyni.
Szczegóły działki:
Okolica: domy jednorodzinne, lasy, spokojna okolica.
Media: działka uzbrojona w skrzynkę z prądem. Gaz, woda i kanalizacja przy granicy działki w drodze. (...)
534 965...
534 965 333
58 736 30 65