Działka budowlana Reda

Ciechocino, Reda, pomorskie

  • 460 000 zł
  • 354 m²
  • 1 299,44 zł/m²

Zdjęcie

AWAL Nieruchomoś...

Skontaktuj się

Działka budowlana Reda

Ciechocino, Reda, pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

460 000 zł

354 m²

1 299,44 zł/m²

Działka budowlana Reda

Zaktualizowane: 4 maja 2026

460 000 zł 354 m² 1 299,44 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 460 000 zł (1 299,44 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 354 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 29m; szerokość: 12m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Reda Ciechocino

Na sprzedaż atrakcyjna niezabudowana działka budowlana o powierzchni 354 m².
Kształt prostokąta o wymiarach 12 m x 29 m.

Od 2007 roku nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 18MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej:
działka przeznaczona jest pod:
zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
obowiązuje zabudowa w formie (...)

Agent

AWAL Nieruchomości Nadmorskie

504 191...

504 191 105

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

AWAL Nieruchomości Nadmorskie

504 191...

504 191 105

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

AWAL Nieruchomości Nadmorskie

Zostaw telefon, oddzwonimy