Nowe mieszkania i domy Betlejem, Reda - Nieruchomości z rynku pierwotnego Betlejem
6 ogłoszeń
6 ogłoszeń
12 Marca,Reda
Mieszkania od 92,10 m² do 98,48 m²
Rynek pierwotny
649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²
Rynek pierwotny
649 000 zł92,10 m² 6 590,17 zł/m²
Rynek pierwotny
649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Reda, Betlejem
Włącz powiadomienia