dowolna

Lokale usługowe Reda - Oferty najmu i sprzedaży lokali

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Pucka

Ciechocino,Reda

1 200 000 zł1 100 m² 1 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam budynek usługowo-produkcyjny o powierzchni 1100m2 znajdujący się na działce 2066m2.Nieruchomość posiada wszystkie media tj.gaz,prąd,woda,kanaliza,telefon,siła.Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Odstąpię atrakcyjny i funkcjonujący salon fryzjerski z solarium w Redzie na osiedlu Reda Park o powierzchni 50 m2. Salon składa się z: 1. Sala fryzjerska - 2 kompletne stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Reda,pomorskie

27,50 zł/m²40 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Reda- lokal wewnątrz Centrum Handlowego przy ul. Mickiewicza 3 o pow. 40 m2 z zapleczem socjalnym po salonie fryzjerskim wynajmę. Najlepiej na fryzjerstwo lub kosmetykę ciała i paznokci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Poprzeczna

Reda,pomorskie

16,67 zł/m²66 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal o łącznej powierzchni 66m składa się on z hali 46,5m,pomieszczenia 14,5m i toalety 5m.Położony jest na skrzyżowaniu ulic Puckiej i Kazimierskiej .Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal na działalność gospodarczą w Redzie przy ulicy Łąkowej 62. Atrakcyjna lokalizacja przy jednej z głównych dróg Redy w pobliżu osiedli mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal na usługi kosmetyczne w salonie fryzjerskim w Redzie na osiedlu Reda Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynajmę lokal użytkowy w Redzie przy ulicy Fenikowskiego na osiedlu przy młynie. Lokal jest umiejscowiony w pobliżu kościoła, dworca na duzym, nowo wybudowanym osiedlu. stan lokalu jest.