dowolna

Mieszkania Reda – oferty mieszkań na Pomorzu

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

579 000 zł64,50 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe, jasne 3-stronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Redy, osiedle Przy Młynie - 5 min. do skm, 8 min do Aquaparku Reda. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 780 zł78 m² 10 997,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3 lub 4-pokojowego apartamentu na piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma tarasami, mieszczącego się w inwestycji Ogrody Tesoro w Suchym Dworze. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 740 zł56 m² 12 477,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, poddasza, łazienki oraz dwóch tarasów. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 555 zł81 m² 11 438,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

579 000 zł73,39 m² 7 889,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł41,90 m² 7 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy przekształcony do celów mieszkalnych. Idealna propozycja dla osób niepełnosprawnych lub wizjonerów, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego. Naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,37 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Redzie przy ul. Długiej 30 o powierzchni 45,37 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze z ładnym balkonem z markizą.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł66,67 m² 7 348,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego Spłdzielczego własnościowego trzy pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze bloku z lat 80 tych. znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 000 zł124,49 m² 10 073,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: przestronny taras na dachu i dwa balkony dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł60,91 m² 13 117,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: dwa tarasy i balkon miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł43,77 m² 15 033,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: przestronny taras na dachu i balkon miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł87,40 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji budynku w Redzie przy ul. Św. Wojciecha. Lokal wyróżnia się wysokością- 3,6 m oraz dużą, otwartą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,70 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe 54 m2 położone na parterze osiedla z niską zabudową mieszkaniową w pobliżu parku Miejskiego i rzeki Redy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,80 m² 7 276,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż - komfortowe, rodzinne mieszkanie dwupoziomowe 83,8 m z małym ogródkiem + piwnica 26 m2 co daje nam łącznie 109 ,8 m2 oraz garaż. | reda, ul. Wodniaków Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,60 m² 10 340,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie narożne - Reda, ul. Olimpijska | Osiedle Reda Park Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,6 m , położone w Redzie przy ul. Olimpijskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,23 m² 9 733,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Komfortowe 2 pok z balkonem Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie w kameralnej części Redy. To propozycja dla osób ceniących ciszę, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,10 m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006 roku, przy ul. Obwodowej w Redzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 600 zł49 m² 10 991,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Miejsce postojowe niezadaszone w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł61 m² 10 206,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Miejsce postojowe niezadaszone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł61 m² 10 206,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł35,50 m² 10 704,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest Redzie przy ulicy Olimpijskiej. Osiedle Reda Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z parkiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,10 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: osiedle Reda Park to wyjątkowa lokalizacja, położona w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego oraz w dogodnej odległości od szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

545 000 zł43,45 m² 12 543,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Redzie przy ulicy Krokusowej, które zachwyca swoją funkcjonalnością i lokalizacją. Znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,37 m² 12 383,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Redy przy ulicy Krokusowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 48,35 m2 składająca się z trzech pokoi, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament, ul. Morska

Reda,pomorskie

950 000 zł76,70 m² 12 385,92 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na panoramę Gdyni? To mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi | Reda, lipova Park | od 6 czerwca Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,10 m² 8 985,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z widokiem na las-Reda, ul. Konopnickiej/ Bez zgody mswia dla Obcokrajowców! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m 2, położone na 1. piętrze w kameralnym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32 m , położona na parterze przy ul. Młyńskiej w Redzie. Świetna lokalizacja kilka minut do skm, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowane jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 40,52 m2 - Reda Zamieszkaj w Osiedlu w Redzie na granicy z Rumią - kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o komforcie, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,60 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Tylko u nas! *** funkcjonalne 2-pok.mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,6m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu REDA PARK. Developer semeko. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł58,50 m² 11 521,37 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z panoramicznym widokiem w prestiżowym kompleksie Aqua Tower na 13 piętrze! Funkcjonalny układ i doskonała lokalizacja tworzą nieruchomośc o ponadprzeciętnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50,97 m² 10 378,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Brzechwy w Redzie. Powierzchnia 50,97m2, piętro trzecie z czterech. Forma własności, spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł34,52 m² 10 110,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrzym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł37,99 m² 10 134,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78 m² 6 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standard Mieszkanie o powierzchni 60 m składa się z: salonu , dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł28,66 m² 10 432,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznymi lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł34,50 m² 10 115,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł44,40 m² 9 887,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł27,82 m² 11 466,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł34,50 m² 10 115,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznym lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27,82 m² 10 747,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrzym lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe ( 41 m2 ) z balkonem na drugim piętrze budynku mieszkalnego z windą w Redzie. Lokalizacja w pobliżu linii skm. W okolicy liczne sklepy spożywcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie urządzone w przepięknym stylu - to idealna przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny w doskonałej lokalizacji szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,23 m² 9 953,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 70,23m2 w spokojnej dzielnicy Redy. Lokal jest gotowy do wprowadzenia bez.