dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Reda - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Aquasfera to wyjątkowy projekt Grupy Inwestycyjnej Semeko. Zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują nie tylko komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji, ale także cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

1 000 zł44 m² 22,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie na osiedlu Reda Park semeko o pow. 44.4 m składające się z salonu z aneksem kuchennym 24.5 m (wyposażony w lodówkę, płytę, piekarnik, zmywarkę),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

245 000 zł52 m² 4 738,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie, będące przedmiotem sprzedaży jest zadbane, przestronne, słoneczne i nie wymaga nakładów finansowych. Znajduje się na pierwszym piętrze bloku na nowym osiedlu Semeko "przy Młynie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

209 000 zł51 m² 4 100,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczka

Reda,pomorskie

195 000 zł46 m² 4 207,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadbane, spore mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane na uboczu, przy lesie , a jednocześnie niedaleko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

185 000 zł37 m² 5 013,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadbane i 100% wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,9m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym - 16 m2, małego pokoju 10 m2 oraz łazienki i przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

190 000 zł37 m² 5 149,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

219 000 zł51 m² 4 296,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Reda,pomorskie

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none Przestronne, funkcjonalne i starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie w Redzie na parterze z tarasem i ogródkiem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Reda,pomorskie

125 000 zł49 m² 2 566,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z dużym potencjałem, w zadbanej kamienicy w samym centrum Redy. Budynek , w którym znajduje się mieszkanie, jest docieplony, zostały już zakończone prace związane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

235 000 zł49 m² 4 776,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne mieszkanie W centrum redy! Nowoczesne, bardzo ładne i przestrzenne mieszkanie w rewelacyjnej części Redy , zlokalizowane blisko centrum. Blok znajduje się na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

189 500 zł36 m² 5 226,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane, przytulne i w 100% wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,26m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki i przedpokoju. Lokal usytułowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osadnicza

Reda,pomorskie

255 000 zł49 m² 5 193,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizje pokrywa właściciel nieruchomości! Przytulny apartamencik dwupokojowy położony na Osiedlu Przy Młynie, pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 30 m2, sypialnia o powierzchni ok 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Przy Młynie,Reda

1 000 zł44 m² 22,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z pokojami od strony południowej. Blisko przystanku skm, pks, mzk, sklepy, przedszkole, plac zabaw, fitness. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osadnicza

Reda,pomorskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne, bardzo ładne i przestrzenne mieszkanie w rewelacyjnej części Redy , zlokalizowane blisko centrum. Blok znajduje się na dobrze zorganizowanym osiedlu, z rozwinietą w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

179 000 zł48 m² 3 706 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Reda,pomorskie

259 000 zł49 m² 5 274,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na 6 piętrze z fantastycznym widokiem na panoramę Rumi, gdyni a w pogodne dni nawet zatoki gdańskiej. Budynek z 2010 r., budowany przez firmę SEMEKO, ośmiopiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

249 000 zł49 m² 4 776,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

200 000 zł55 m² 3 649,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadbane i ładne mieszkanie w kameralnym budynku zbudowaym w 2002 roku. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się punkty handlowe, z kolei drugie pietro stanowią indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

270 000 zł54 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na nowym, bardzo kameralnym osiedlu Reda Park. Budynek z 2010 r., budowany przez firmę SEMEKO, dwupiętrowy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pięknie utrzymany park, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

189 000 zł48 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

170 000 zł46 m² 3 671,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w kameralnym bloku praktycznie w centrum Redy. W pobliżu szkoły, przedszkole, kościół oraz przychodnia. Do przystanku skm ok. 10-15 min. Teren wokół bloku ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Reda,pomorskie

252 000 zł49 m² 5 132,38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

200 000 zł55 m² 3 649,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

189 000 zł48 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne mieszkanie 900zł+opłaty niski czynsz ok.170zł prąd ok.50zł kablówka i internet ok 80zł.Dodatkowo kaucja 1200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

180 000 zł46 m² 3 887,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

205 000 zł54 m² 3 831,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

179 000 zł34 m² 5 311,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Redzie, w nowym budownictwie. Lokal o powierzchni 33,7 m2 z wystawą okien południowo-zachodnią składa się z dużego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

159 000 zł34 m² 4 718,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 33,70m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, małego pokoju oraz łazienki. Mieszkanie na drugim pietrze , bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

248 000 zł51 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

162 000 zł34 m² 4 807,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garncarska

Reda,pomorskie

800 zł30 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym, piwnicą i miejscem postojowym w hali garażowej. Świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

210 000 zł41 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

235 000 zł55 m² 4 288,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

209 000 zł54 m² 3 906,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997