dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Reda - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

518 000 zł47 m² 11 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w nowoczesnym apartamentowcu w samym sercu Redy, zaledwie 200 metrów od słynnego Aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoje miejsce do życia-2 pokoje z dużym tarasem na osiedlu Prima Reda Wyobraź sobie poranną kawę na 35-metrowym tarasie, popołudniowe słońce wpadające przez duże okna i mieszkanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

409 999 zł36 m² 11 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reda Park | Słoneczne 2 pokoje tuż przy samym parku Jeśli szukasz mieszkania, które jest ustawne, tanie w utrzymaniu i położone w najlepszej części Redy - ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowość w ofercie - ciepłe, przytulne mieszkanie 42,7 m2 w Reda Park! Oferujemy przytulne mieszkanie na 1. piętrze z ekspozycją południowo-zachodnią - jasne, słoneczne i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przy Młynie,Reda

2 000 zł49 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Mieszkanie dostępne od 01.03.2026r Na wynajem piękne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 49,2 m2 mieszczące się na drugim piętrze z trzech w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

U nas Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa (przy młynie) Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gniewowska

Marianowo,Reda

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W redzie przy ul. Gniewowskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marynarska

Reda,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Topowy wysoki apartament o wyższym standardzie o pow. 41,21m2 w Redzie na prestiżowym osiedlu Light Tower. Developer semeko. Budynek z 2020r., z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owocowa

Pieleszewo,Reda

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna oaza spokoju w sercu Redy - umeblowane 44 m przy ul. Owocowej! Szukasz miejsca, w którym po całym dniu znów złapiesz oddech? Poznaj to wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | Prima Reda | blisko Aquaparku | od zaraz | akceptowane zwierzęta po wcześniejszym ustaleniu Na wynajem jasne, ciepłe i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

499 000 zł49 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż ustawne i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3 piętrze z 3 w budynku z 2004 roku przy ul. Obwodowej, w centrum Redy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

1 900 zł37 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! rezerwacja! Na wynajem jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 36.99 m w Redzie, przy ul. Łąkowej Największe Atuty Nieruchomości: - jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

437 000 zł46 m² 9 428,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Reda Typ własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z nie obciążoną księgą wieczystą (*dla cudzoziemców - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Przy Młynie,Reda

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Redzie, osiedle Semeko Lokalizacja: reda, osiedle Semeko, ul. Fenikowskiego, województwo pomorskie. Dostępność: do zamieszkania od 1 stycznia 2026 r. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przy Młynie,Reda

499 000 zł49 m² 10 225,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, położone w Redzie na trzecim piętrze. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

1 900 zł39 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Reda Park w Redzie w otoczeniu nowoczesnej zabudowy, w promieniu zaledwie kilku minut spacerem od restauracji, sklepów spożywczych, lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Reda

Przy Młynie,Reda

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie położone w Redzie w spokojnej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie do odświeżenia, kuchnia oraz podłogi nowe Możliwość wydzielenia jeszcze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Centrum,Reda

2 200 zł50 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z balkonem na wynajem 2-pokojowe mieszkanie | W pełni wyposażone | Słoneczne | Balkon ***** rozkład pomieszczeń: oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 300 zł49 m² 47,34 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,58 m , położony na 17 piętrze prestiżowej inwestycji Niebieski Bursztyn przy ul. Bosmańskiej w Redzie, łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Przy Młynie,Reda

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie -reda, ul. Morska 36 (os. Prima Reda) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku z windą przy ul. Morskiej 36 na osiedlu Prima Reda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 500 zł49 m² 51,54 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.48,51m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

479 900 zł46 m² 10 320,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

U nas cena promocyjna do końca roku! Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa (przy młynie) Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przy Młynie,Reda

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 70 m 2 Reda, ul. Królowej Marysieńki Szukasz dużego, wygodnego i ekonomicznego mieszkania do wynajęcia? Ta oferta w Redzie to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować przytulne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 53 m2 polożone w spokojnej i zielonej czesci Redy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przy Młynie,Reda

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Reda

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Redy przy ul. Olimpijskiej. Lokal o powierzchni 34 m położony jest na 2. piętrze kameralnego 2. piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Betlejem,Reda

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy Redy! atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje wykończone - wolne do zamieszkania od 01.01.2026 Opis nieruchomości: Na wynajem przytulne, wykończone mieszkanie 2 pokojowe - 37 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osadnicza

Przy Młynie,Reda

1 800 zł40 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Osadniczej 3b w Redzie. Blok IV piętrowy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

479 900 zł46 m² 10 320,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

540 000 zł46 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Redy przy ulicy Morskiej. W najbliższej okolicy mieszczą się m.in.: apteka, supermarkety, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego w Rumi ? idealna inwestycja dla Ciebie! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Reda,pomorskie

520 000 zł46 m² 11 253 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,21 m2 - częściowo umeblowane - do zamieszkania! Opis: - salon - regal i komoda, - aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Centrum,Reda

410 000 zł46 m² 8 868,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

U nas Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,23 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie jest dwustronne, jasne z ekspozycją na południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

489 000 zł46 m² 10 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Centrum,Reda

379 000 zł50 m² 7 595,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużą piwnicą | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw! Reda, ul. Świętego Wojciecha Powierzchnia użytkowa: 43,9 m2 + piwnica ok. 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

435 000 zł46 m² 9 409 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,23 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się miejscowości - Reda. W bliskiej okolicy znajduje się wszystko, co jest potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krokusowa

Betlejem,Reda

499 000 zł45 m² 11 153,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo to mieszkanie to istna petarda! Lokalizacja, teren na którym znajduje się budynek, samo mieszkanie- wszystko prezentuje się rewelacyjnie! Zapraszam Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w Redzie przy ul. Obwodowej. Nieruchomość znajduje się na II piętrze VIII -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Centrum,Reda

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Redzie. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie narożne, dwupokojowe z aneksem kuchennym. Salon od strony południowo-zachodniej, przez cały dzień oświetlony naturalnym światłem. Natomiast sypialnia od strony zachodniej. W upalne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij