dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Reda - Oferty sprzedaży i najmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

519 000 zł51 m² 10 242,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym ponad 180 metrowym ogrodem i sąsiedztwem lasu. Przedmiotem oferty jest przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Przy Młynie,Reda

2 850 zł57 m² 50,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Redzie na ul. Rymarskiej 8. Mieszkanie dopiero wykończone i oddane do użytku, do tej pory nie użytkowane Nowe osiedle, w najbliższej odległości sklep Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Betlejem,Reda

619 000 zł70 m² 8 792,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - widok - dwa tarasy - bliska odległość do M park reda (zaplecze handlowo-usługowe) lokalizacja Reda Betlejem ulica Storczykowa wśród zieleni i natury. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

599 000 zł63 m² 9 492,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja : Osiedle Reda Park to wyjątkowa lokalizacja, położona w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego oraz w dogodnej odległości od szkół, przedszkoli, przychodni, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

454 500 zł52 m² 8 673,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe mieszkanie na ulicy Łąkowej w Redzie. Mieszkanie trójstronne ekspozycja okien: zachód, północ, wschód. Powierzchnia mieszkania: 52,40 m2 + balkon 4,2m2 + piwnica Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Betlejem,Reda

399 000 zł48 m² 8 254,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością rozpoczynamy sprzedaż nowo powstającego osiedla Przystanek Reda zlokalizowanego w Redzie przy ul. 12-go Marca. Kameralne osiedle składające się z 10 mieszkań zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Betlejem,Reda

599 000 zł100 m² 5 984,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania inwestycyjnie? Świetnie, kupując u nas zyskujesz x2! Na sprzedaż 2 niezależne mieszkania z ogródkami i balkonami od strony południowej. Bezczynszowe, dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Betlejem,Reda

649 000 zł100 m² 6 483,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle Przystanek Reda zlokalizowane w Redzie przy ul. 12-go Marca składające się z 10 mieszkań zapewni bezpieczeństwo, a unikalny projekt architektury trafi do bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

485 000 zł54 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 mieszczące się na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku z 2008 roku przy ul. Młyńskiej w Redzie budynek Budynek z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Marianowo,Reda

620 000 zł58 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 58,28m2 mieszczące się na 2 piętrze w budynku o 3 kondygnacjach nadziemnych i 2 podziemnych, w Redzie przy ul. Leśnej. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Przy Młynie,Reda

599 000 zł63 m² 9 507 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 mieszczące się na 2 piętrze, 3 piętrowego bloku z 1988 roku przy ul. Św. Wojciecha w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osadnicza

Przy Młynie,Reda

2 700 zł64 m² 41,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo jasne, słoneczne mieszkanie w inwestycji Semeko w Redzie. Pod blokiem dużo miejsc postojowych dla mieszkańców, zadbane tereny zielone oraz place zabaw dla dzieci oraz psów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Marianowo,Reda

485 505 zł54 m² 8 909,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,49m2, położonej na parterze dwupiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Redzie. Planowany termin oddania lokali -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osadnicza

Przy Młynie,Reda

3 000 zł64 m² 46,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Przy Młynie,Reda

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Reda,pomorskie

3 000 zł52 m² 57,36 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Najemca nie płaci prowizji dla biura! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie www. Cena 3000 zł Metraż 52,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Betlejem,Reda

399 000 zł48 m² 7 701,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

660 000 zł73 m² 9 065,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | blisko skm | słoneczne | do wprowadzenialokalizacja:Nieruchomość położona jest w centrum Redy, która charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych, jednocześnie zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Betlejem,Reda

399 000 zł48 m² 8 254,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

495 000 zł52 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na doskonale zlokalizowanym "osiedlu przy Młynie" w Redzie, przy ul. Obwodowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

495 000 zł52 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowość w mio casa! Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w samym centrum Redy przy ul. Obwodowej na osiedlu Przy Młynie. Atuty nieruchomości: - drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Przy Młynie,Reda

679 000 zł73 m² 9 301,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2006r. mieszczące się na drugim i trzecim. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 63m2, natomiast całkowita 73m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Reda,pomorskie

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, w której skład wchodzi 35,46 m2 części głównej (salon z miejscem na aneks kuchenny, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowa

Reda,pomorskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Reda ulica Owocowa wśród zieleni i natury. Jest to miejsce bardzo popularne wśród osób szukających ciszy i spokoju, ale w bliskiej odległości znajduje się cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Marianowo,Reda

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 70m2, położone w spokojnej okolicy Redy, blisko lasu, z dogodnym dostępem do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

577 410 zł73 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Redzie, o powierzchni 72,74 m2, dla osób aktywnych i ceniących bliskość natury, na terenie inwestycji charakteryzującej się unikatową architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

484 999 zł60 m² 8 083,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowej nieruchomości położonej w Redzie. Mieszkanie zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

440 000 zł67 m² 6 599,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,67 m2 idealne na inwestycję w Redzie ul. Łąkowa 3-pokojowe spółdzielcze-własnościowe mieszkanie o pow. 66,7 m z kw. Blok w tzw. technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Owocowa

Reda,pomorskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Reda,pomorskie

589 000 zł54 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe - w kompleksie aquasfera - budynek Indian Powierzchnia użytkowa 53,6m2 W pełni umeblowane oraz gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

451 032 zł59 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.67m2 w sercu Redy. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** dostępne od 29.12.2023*** Oferuję do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie po remoncie w Redzie na ulicy Spokojnej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i składa się z: pokój 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

529 000 zł67 m² 7 881,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Puckiej 59 w Redzie. Nieruchomość: mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze, w kameralnym, niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne