dowolna

Mieszkania w centrum Reda - Oferty sprzedaży i najmu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

579 000 zł64,50 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe, jasne 3-stronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Redy, osiedle Przy Młynie - 5 min. do skm, 8 min do Aquaparku Reda. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł41,90 m² 7 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy przekształcony do celów mieszkalnych. Idealna propozycja dla osób niepełnosprawnych lub wizjonerów, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego. Naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,03 m² 11 512,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zalety nieruchomości: -Nowoczesna aranżacja, gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, -W pełni wyposażone mieszkanie z wysokiej klasy sprzętem agd (bosch, samsung, elica),.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł73,39 m² 7 562,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł45,37 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Redzie przy ul. Długiej 30 o powierzchni 45,37 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze z ładnym balkonem z markizą.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł43,45 m² 12 543,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Redzie przy ulicy Krokusowej, które zachwyca swoją funkcjonalnością i lokalizacją. Znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,37 m² 12 383,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Redy przy ulicy Krokusowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 48,35 m2 składająca się z trzech pokoi, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł66,89 m² 9 254 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Cicha i spokojna okolica - Świetna lokalizacja w centrum Redy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi | Reda, lipova Park | od 6 czerwca Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł69,42 m² 11 091,90 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 69,42 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji Reda Light Tower. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość idealna zarówno pod względem inwestycyjnym - pod wynajem, jak i do zamieszkania dla osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury. Mieszkania trzy pokojowe w Aqua Tower.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,10 m² 8 985,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z widokiem na las-Reda, ul. Konopnickiej/ Bez zgody mswia dla Obcokrajowców! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m 2, położone na 1. piętrze w kameralnym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł28,10 m² 5 338,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Reda w woj. pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Reda M., w pradolinie Rzeki Redy. Miasto Reda leży.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Zapraszamy na prezentację nowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej 28,05 m2 w Redzie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

479 999 zł64,05 m² 7 494,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Niezależna osobna kuchnia, wc + łazienka. Reda, ul. Orzeszkowej (dawne osiedle Buczka) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 496 zł66,51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,03 m² 12 217,01 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, winda, duży balkon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,03m2 zlokalizowane na 3 piętrze budynku w centrum Redy przy ulicy Morskiej. Mieszkanie komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z garderobą i balkonem, 5 min do skm, reda Osiedle Przy Młynie Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m2, położona na 3 piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł58,50 m² 11 521,37 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z panoramicznym widokiem w prestiżowym kompleksie Aqua Tower na 13 piętrze! Funkcjonalny układ i doskonała lokalizacja tworzą nieruchomośc o ponadprzeciętnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 319 zł75,09 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 320 zł85,48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 365 zł58,67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78 m² 6 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standard Mieszkanie o powierzchni 60 m składa się z: salonu , dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną na 1. piętrze budynku przy ul. Obwodowej w Redzie. Cena najmu: 1 750 zł/miesiąc Opłaty: czynsz latem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie urządzone w przepięknym stylu - to idealna przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny w doskonałej lokalizacji szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49 m² 12 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w centrum Redy, na nowym osiedlu z 2023 roku przy ul. Rymarskiej. Lokal wykończony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł88 m² 11 079,55 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - 88 m w Sercu Redy - Przy Aquaparku! (2022) Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na 5. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,40 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Reda Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na kameralnym osiedlu w spokojnej części Redy.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł58,10 m² 10 481,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Najważniejsze atuty: 3 pokoje funkcjonalny układ o bardzo dobrym rozplanowaniu przestrzeni parter w kameralnym budynku z 2014 roku mieszkanie po generalnym remoncie (4 lata temu).