dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Reda - Lista ofert

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

435 000 zł65 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,25m2,(całkowitej około 65m2), zlokalizowane w doskonałej lokalizacji, przy ul. Św. Wojciecha w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

515 000 zł79 m² 6 518,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż położonego w Redzie. Mieszkanie o metrażu 79,10 m kw., składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

289 000 zł37 m² 7 829,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne, ustawne mieszkanie dwupokojowe położone w budynku na nowopowstającym osiedlu 3 Towers Reda dewelopera Orlex w Redzie przy ulicy Obwodowej. Oferta dotyczy cesji praw z umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

289 000 zł37 m² 7 829,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

349 700 zł46 m² 7 544,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze z dostępem do ogródka i miejscem parkingowym na wprost od wejścia do budynku. Mieszkanie ma 46,35 m2, dwa pokoje i oddzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

479 000 zł58 m² 8 287 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 57,80 m2, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2012 roku. Nieruchomość usytuowana na Osiedlu Reda Park, przy ul. Olimpijskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pszenna

Ciechocino,Reda

700 000 zł124 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dom położony w malowniczej, spokojnej, cichej okolicy. Dużo możliwości rekreacyjnych W pobliżu szkoła podstawowa , kilka przedszkoli niedaleko sklep spożywczy , pętla autobusowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

1 700 zł68 m² 24,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne przestronne w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem dla rodziny zlokalizowane w Redzie na nowo wybudowanym osiedlu. Osiedle w świetnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Golden Gate! Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w Redzie na ulicy Spokojnej! Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze wyremontowanego, czteropiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

469 000 zł45 m² 10 353,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczny, przestronny dwupokojowy apartament położony na ósmym piętrze budynku Indian, należącego do kompleksu Aquasfera, w Redzie przy ulicy Morskiej. Aquasfera oraz pobliskie aquatower oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

335 000 zł47 m² 7 181,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Słoneczne, ustawne mieszkanie trzypokojowe położone w budynku na nowopowstającym osiedlu 3 Towers Reda dewelopera Orlex w Redzie przy ulicy Obwodowej. Oferta dotyczy cesji praw z umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

335 000 zł47 m² 7 181,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Reda,pomorskie

429 000 zł65 m² 6 570,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku na nowopowstającym osiedlu Prima Reda dewelopera Semeko przy zbiegu ulic Morskiej i Kosynierów. Oferta dotyczy cesji praw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

499 000 zł72 m² 6 926,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

4-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji o pow. 72,04m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu Przy Młynie z dwoma balkonami. Developer semeko. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Poziom pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Ciechocino,Reda

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze budynku w Redzie, przy ul. Feliksa Fenikowskiego, powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi ok.47 m2 i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

310 000 zł69 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, bardzo ładne i przestrzenne mieszkanie w rewelacyjnej części Redy , zlokalizowane blisko centrum. Blok znajduje się na dobrze zorganizowanym osiedlu, z rozwinietą w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

165 000 zł46 m² 3 559,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na drugim piętrze, w kameralnym bloku praktycznie w centrum Redy. W pobliżu szkoły, przedszkole, kościół oraz przychodnia. Do przystanku skm ok. 10-15 min. Teren wokół bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

237 000 zł49 m² 4 817,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Reda,pomorskie

229 000 zł35 m² 6 629,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyposażone W 100 % - bardzo ładne, nowoczesne, mieszkanie składające się z 2 pokoi ,w tym jeden z aneksem kuchennym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku Orlexu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

149 000 zł34 m² 4 421,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 33,70m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, małego pokoju, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie na parterze budynku zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczka

Reda,pomorskie

170 000 zł46 m² 3 667,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadbane, spore mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane na uboczu, przy lesie , a jednocześnie niedaleko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

179 000 zł36 m² 4 936,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane, przytulne i w 100% wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,26m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki i przedpokoju. Lokal usytułowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

190 000 zł67 m² 2 849,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane praktycznie w centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła i liczne sklepy. Osiedle dobrze zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczka

Reda,pomorskie

188 000 zł46 m² 4 056,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

220 000 zł48 m² 4 592,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osadnicza

Reda,pomorskie

215 000 zł45 m² 4 767,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011