dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Reda - Lista ofert

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Centrum,Reda

609 000 zł57 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,1 m z narożnym balkonem, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym z 2007 roku. Okna położone od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

450 000 zł44 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: osiedle Reda Park to wyjątkowa lokalizacja, położona w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego oraz w dogodnej odległości od szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Reda,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetnie skomunikowana z Trójmiastem, coraz popularniejsza wśród młodych ludzi , dzięki bogatej infrastrukturze i pełnym zapleczu handlowo usługowym od lat przyciąga coraz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

298 000 zł34 m² 8 790,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie - Kawalerka - 1 pokój, 33,9 m2, balkon, reda, ul. Szkolna Lokal mieszkalny położony jest w Redzie przy ulicy szkolnej 6 na drugiej kondygnacji budynku pierwsze piętro. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marianowo,Reda

330 000 zł46 m² 7 138,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje z balkonem i widokiem na las - Reda, ul. Konopnickiej Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

549 000 zł44 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - reda, ul. Morska 7b (przy aquaparku) mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 44,21 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną na 1. piętrze budynku przy ul. Obwodowej w Redzie. Cena najmu: 1 750 zł/miesiąc Opłaty: czynsz latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 999 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 600 zł63 m² 41,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 3-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.63,1m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

544 000 zł47 m² 11 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję ofertę mieszkania położonego w Redzie, w bardzo wygodnej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Aquapark Reda to ogromny atut na co dzień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Betlejem,Reda

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej okolicy Redy! atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje wykończone - wolne do zamieszkania od 01.04.2026 Opis nieruchomości: Na wynajem przytulne, wykończone mieszkanie 2 pokojowe - 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Reda

559 000 zł64 m² 8 705,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Klimatyczne 3 Pokoje z wyjątkowym, pięknym widokiem na panoramę Redy Reda, ul. Spokojna Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zakupu przez cudzoziemców spoza ue. W przypadku tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

498 999 zł60 m² 8 315,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

U nas Przestronne mieszkanie przy ul. Łąkowej w Redzie - tuż obok Stokrotki! Na sprzedaż wyjątkowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,01 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Reda

Centrum,Reda

806 000 zł79 m² 10 189,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe jasne mieszkanie na parterze o powierzchni 79,1 m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu Reda Park z 2010 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Przy Młynie,Reda

429 000 zł62 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i dwiema piwnicami, idealne do własnej aranżacji! spółdzielczo własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Reda

639 900 zł85 m² 7 555,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Ładne mieszkanie - 4 pokoje w Redzie. To super przestrzeń do życia i pracy. Mieszkanie, które daje swobodę - mieszkasz, pracujesz, wypoczywasz - i możesz jeszcze przenocować gości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

329 000 zł32 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie inwestycyjne 31,7 m2 | 2 piętro | blisko skm | ul. Młyńska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pokój 20,7 m2, kuchnia 5,9 m2, łazienka z toaletą 5,1 m2, balkon 3 m2. 6 min od pkp. Idealna lokalizacja. Oferta do 01.04.2026. Strona południowa. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

534 000 zł52 m² 10 229,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Redy, przy ul. Obwodowej, na cenionym osiedlu Przy Młynie. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny balkon | dwa pokoje | świetna lokalizacja - centrum redy westate Gdańsk prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem, zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Przy Młynie,Reda

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.36m2 w Redzie. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Balkon, winda i garderoba- komfort, który robi różnicę! Mieszkanie na sprzedaż- reda, ul. Morska/budynek aquasfera Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

599 000 zł67 m² 8 980,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest Redzie przy ulicy Szkolnej. Bliskość komunikacji miejskiej oraz głównych tras pozwala na szybki dojazd do Trójmiasta. W okolicy znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

1 800 zł32 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Redzie? Koniecznie sprawdź poniższą ofertę! :dla kogo: - dla rodziny 2+1 - dla pary - dla singla - pod inwestycję :budynek: mieszkanie znajduje się na pięknym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Przy Młynie,Reda

595 000 zł64 m² 9 224,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Fenikowskiego! Atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój kameralnej okolicy z wygodą życia w centrum miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Reda,pomorskie

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie W centrum redy mieszkanie: lokal mieszkalny o powierzchni 73,56 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

498 999 zł60 m² 8 315,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.48m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

498 000 zł43 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Redzie przy ulicy Olimpijskiej, osiedle " Reda Park". Lokalizacja: w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

2 200 zł44 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w Redzie przy ulicy Olimpijskiej. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowana okolica. Połączenie z Trójmiastem umożliwiają autobusy wejherowskiej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przy Młynie,Reda

699 000 zł87 m² 7 997,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Szkolnej w Redzie Dane nieruchomości: - powierzchnia całkowita 87,40 m2, - położenie: 3 oraz 4 piętro w 4-piętrowym budynku, - stan mieszkania: bardzo dobry, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Marianowo,Reda

430 000 zł64 m² 6 721,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie przy ścianie lasu o pow. 63,97m2 w Redzie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym i zadbanym 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Ciechocino,Reda

465 000 zł40 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Redzie - gotowe do wprowadzenia mieszkanie 39,33 m2, ul. Pucka 9 Oferujemy stylowe, świeże i w pełni wykończone mieszkanie z 2024 roku - idealne zarówno dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Przy Młynie,Reda

1 900 zł31 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka o powierzchni 31,2m2, położona na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w Redzie, przy ul. Garncarskiej W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 999 zł56 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 3-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.56,08m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przy Młynie,Reda

479 000 zł49 m² 9 735,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Redy Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m2, położone w Redzie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

330 000 zł32 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Młyńskiej w Redzie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

U nas Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

532 000 zł54 m² 9 906,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz ciszy, spokoju, przyrody i wspaniałych sąsiadów, to dobrze trafiłeś. Idealne mieszkanie dla rodziny, pary, singla lub na inwestycję. Ta nieruchomość wystawiona na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Betlejem,Reda

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

r. Na wynajem, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem (rok budowy 2020). Idealne dla singla lub pary, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | aquatower | blisko Aquaparku | od kwietnia 2026 Na wynajem jasne, ciepłe i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na nowoczesnym osiedlu aquatower przy.