Apartament, ul. Morska

Morska, Reda, pomorskie

  • 950 000 zł
  • 76,70 m²
  • 12 385,92 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Granos

Skontaktuj się

Apartament, ul. Morska

Morska, Reda, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

950 000 zł

76,70 m²

12 385,92 zł/m²

Apartament, ul. Morska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

950 000 zł 76,70 m² 12 385,92 zł/m²

Piętro:
14/18
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

14/18

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (12 385,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 76,70 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 14/18, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 750 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na panoramę Gdyni? To mieszkanie w prestiżowej inwestycji AquaTower w Redzie zostało zaprojektowane z myślą o rodzinie, która ceni przestrzeń, światło i wygodę.

Przestrzeń, która adaptuje się do Twoich potrzeb

Sercem domu jest imponująca, 40-metrowa strefa dzienna. (...)

Agent

Kamil Granos

535 664...

535 664 182

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

535 664...

535 664 182

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.