Mieszkanie, ul. Młyńska

Młyńska, Reda, pomorskie

  • 2 300 zł
  • 49,20 m²
  • 46,75 zł/m²

Zdjęcie

Bogusława Żbikow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Młyńska

Młyńska, Reda, pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

2 300 zł

49,20 m²

46,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Młyńska

Zaktualizowane: 7 maja 2026

2 300 zł 49,20 m² 46,75 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 49,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Reda

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 49,2m2 z balkonem zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku. Nieruchomość jest w pełni wyposażona.

Na nieruchomość składają się:
- pokój dzienny z kuchnią i balkonem
- sypialnia,
- sypialnia
- łazienka,
- przedpokój

Opłaty:
- Odstępne: 2300zł
- Czynsz: 450 zł lato, 600 zł zima
- Kaucja: (...)

Agent

Bogusława Żbikowska

739 924...

739 924 149