dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Reda - Sprzedaż i najem

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

599 000 zł52,03 m² 11 512,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zalety nieruchomości: -Nowoczesna aranżacja, gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, -W pełni wyposażone mieszkanie z wysokiej klasy sprzętem agd (bosch, samsung, elica),.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,60 m² 10 340,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie narożne - Reda, ul. Olimpijska | Osiedle Reda Park Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,6 m , położone w Redzie przy ul. Olimpijskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

539 000 zł60,10 m² 8 968,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

U nas Na sprzedaż urokliwe i słoneczne mieszkanie w sąsiedztwie lasu - Reda, ul. Marii Konopnickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o łącznym metrażu 60,1 m2, znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi | Reda, lipova Park | od 6 czerwca Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł42,64 m² 11 702,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 496 zł66,51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowane jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 40,52 m2 - Reda Zamieszkaj w Osiedlu w Redzie na granicy z Rumią - kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o komforcie, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł57,10 m² 10 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

U nas Na sprzedaż 3- pokojowe piękne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na parterze budynku z 2005 roku - Reda, ul. Obwodowa (pożądana lokalizacja). Mieszkanie przeszło remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,60 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Tylko u nas! *** funkcjonalne 2-pok.mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,6m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu REDA PARK. Developer semeko. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30,48 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w redzie przy ulicy Puckiej. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowana okolica, w bardzo bliskim sąsiedztwie Lidla, nowo powstałej Galerii oraz tuż przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł30,30 m² 11 881,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Inwestycja czy pierwsze własne M? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49 m² 12 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w centrum Redy, na nowym osiedlu z 2023 roku przy ul. Rymarskiej. Lokal wykończony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł42,50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepper house Przedmiotem oferty najmu jest dwupokojowe, mieszkanie usytuowane w bezpośredniej bliskości lasu, przy ul. Krajobrazowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł88 m² 11 079,55 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - 88 m w Sercu Redy - Przy Aquaparku! (2022) Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na 5. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,69 m² 13 110,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta - komfortowe mieszkanie z dużym, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,50 m² 11 777,78 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 13. piętrze budynku Aqua Tower w Redzie. Przedstawiam ofertę mieszkania 58,5 m w stanie deweloperskim, do całkowitej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł25,45 m² 9 823,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 3 budynek nr 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,20 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem! Reda Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 49,2m2 z balkonem zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

755 000 zł87 m² 8 678,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 5-pokojowe mieszkanie! W nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym / Z dużym balkonem W sercu redy przy ui. Obwodowej. Nie przegap okazji! (kupujący nie płaci prowizji).

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,80 m² 10 020,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, położone w Redzie na 3 piętrze. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 650 zł39,50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 4 budynek 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe spadają,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Zapraszamy na prezentację nowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej 28,05 m2 w Redzie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,55 m² 11 256,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Reda. Osiedle położone w spokojnej okolicy na nowoczesnym osiedlu. Główną zaletą zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł70,48 m² 8 229,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,48mkw w Redzie przy ul. Św. Wojciecha. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł83,29 m² 8 992,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny dwupoziomowy apartament z balkonem zlokalizowany w Redzie przy ul. Henryka Wieniawskiego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 166 zł87,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł171,53 m² 19 763,31 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy penthouse premium Penthouse | 171 m | 3 sypialnie | Taras | 5,6 m wysokości w salonie | 2 miejsca w garażu | 4 komórki lokatorskie | Dwustronna ekspozycja | Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,80 m² 9 779 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Fenikowskiego. Zakup bez kredytu Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,54 m² 6 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny przy ul. Ogrodników 3 w miejscowości Reda. |Nieruchomość| - Lokal położony jest na 1 kondygnacji w budynku mieszkalnym jednorodzinnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

2 600 zł54 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe 54 m2 położone na parterze osiedla z niską zabudową mieszkaniową w pobliżu parku Miejskiego i rzeki Redy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pucka

Reda,pomorskie

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowym budownictwie przy ul. Puckiej w Redzie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

530 000 zł51 m² 10 331,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,30 m , położone na II piętrze w budynku zlokalizowanym w głębi osiedla. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską I garażem blisko lasu Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe 32 metrowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Centrum,Reda

329 000 zł30 m² 11 088,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż urokliwe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ogrodowej w Redzie, stanowiące idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Reda,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetnie skomunikowana z Trójmiastem, coraz popularniejsza wśród młodych ludzi , dzięki bogatej infrastrukturze i pełnym zapleczu handlowo usługowym od lat przyciąga coraz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

549 000 zł44 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - reda, ul. Morska 7b (przy aquaparku) mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 44,21 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Betlejem,Reda

599 000 zł53 m² 11 353,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję przestronne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone na pierwszym piętrze budynku z 2017 roku w spokojnej części Redy - Betlejem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Ciechocino,Reda

945 000 zł116 m² 8 146,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania położonego na 2. piętrze kameralnego osiedla przy ul. Polnej 22 w Redzie. To nieruchomość, która łączy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij