dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Reda - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

579 000 zł64,50 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe, jasne 3-stronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Redy, osiedle Przy Młynie - 5 min. do skm, 8 min do Aquaparku Reda. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł41,90 m² 7 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy przekształcony do celów mieszkalnych. Idealna propozycja dla osób niepełnosprawnych lub wizjonerów, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego. Naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,03 m² 11 512,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zalety nieruchomości: -Nowoczesna aranżacja, gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, -W pełni wyposażone mieszkanie z wysokiej klasy sprzętem agd (bosch, samsung, elica),.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł73,39 m² 7 562,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł67,60 m² 10 340,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie narożne - Reda, ul. Olimpijska | Osiedle Reda Park Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,6 m , położone w Redzie przy ul. Olimpijskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,23 m² 9 733,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Komfortowe 2 pok z balkonem Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie w kameralnej części Redy. To propozycja dla osób ceniących ciszę, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,10 m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006 roku, przy ul. Obwodowej w Redzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł66,89 m² 9 254 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Cicha i spokojna okolica - Świetna lokalizacja w centrum Redy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

323 000 zł28,60 m² 11 293,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji od kupującego! - poleć nas I zyskaj, zapytaj O szczegóły- w ofercie sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,10 m² 8 968,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

U nas Na sprzedaż urokliwe i słoneczne mieszkanie w sąsiedztwie lasu - Reda, ul. Marii Konopnickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o łącznym metrażu 60,1 m2, znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Morska

Reda,pomorskie

950 000 zł76,70 m² 12 385,92 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na panoramę Gdyni? To mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,10 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hot oferta W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne mieszkanie z dużym balkonem, - funkcjonalny układ, - spokojna, zielona okolica blisko lasu, - gotowe do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł171,53 m² 19 763,31 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy penthouse premium Penthouse | 171 m | 3 sypialnie | Taras | 5,6 m wysokości w salonie | 2 miejsca w garażu | 4 komórki lokatorskie | Dwustronna ekspozycja | Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł87,40 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji budynku w Redzie przy ul. Św. Wojciecha. Lokal wyróżnia się wysokością- 3,6 m oraz dużą, otwartą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,10 m² 8 985,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z widokiem na las-Reda, ul. Konopnickiej/ Bez zgody mswia dla Obcokrajowców! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m 2, położone na 1. piętrze w kameralnym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,80 m² 9 779 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Fenikowskiego. Zakup bez kredytu Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,64 m² 11 702,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Zapraszamy na prezentację nowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej 28,05 m2 w Redzie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

479 999 zł64,05 m² 7 494,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Niezależna osobna kuchnia, wc + łazienka. Reda, ul. Orzeszkowej (dawne osiedle Buczka) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,20 m² 7 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, dostępem do ogrodu, garażem, miejscem postojowym przed budynkiem i dużą piwnicą - Reda, ul. Kasztanowa. Kupując tą nieruchomość możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł40,16 m² 10 458,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł51 m² 10 784,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z ogromnym tarasem 40 m2 w świetnej lokalizacji - Reda, ul. Obwodowa! Gotowe do zamieszkania, z pełnym umeblowaniem. Na sprzedaż przestronne, bardzo przytulne, nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł57,10 m² 10 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

U nas Na sprzedaż 3- pokojowe piękne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na parterze budynku z 2005 roku - Reda, ul. Obwodowa (pożądana lokalizacja). Mieszkanie przeszło remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,60 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Tylko u nas! *** funkcjonalne 2-pok.mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,6m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu REDA PARK. Developer semeko. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł58,50 m² 11 521,37 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z panoramicznym widokiem w prestiżowym kompleksie Aqua Tower na 13 piętrze! Funkcjonalny układ i doskonała lokalizacja tworzą nieruchomośc o ponadprzeciętnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50,97 m² 10 378,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Brzechwy w Redzie. Powierzchnia 50,97m2, piętro trzecie z czterech. Forma własności, spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł30,30 m² 11 881,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Inwestycja czy pierwsze własne M? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł34,52 m² 10 110,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrzym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł37,99 m² 10 134,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78 m² 6 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standard Mieszkanie o powierzchni 60 m składa się z: salonu , dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł28,66 m² 10 432,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznymi lub w hali.