dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Reda - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

645 000 zł65,12 m² 9 904,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,12 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji Niebieski Bursztyn (atal) przy ul. Bosmańskiej w Redzie. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie urządzone w przepięknym stylu - to idealna przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny w doskonałej lokalizacji szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49 m² 12 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w centrum Redy, na nowym osiedlu z 2023 roku przy ul. Rymarskiej. Lokal wykończony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,74 m² 9 872,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Bocianie Gniazdo w Redzie. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,69 m² 13 110,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta - komfortowe mieszkanie z dużym, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,40 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Reda Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na kameralnym osiedlu w spokojnej części Redy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość idealna zarówno pod względem inwestycyjnym - pod wynajem, jak i do zamieszkania dla osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury. Mieszkania trzy pokojowe w Aqua Tower.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,50 m² 11 777,78 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 13. piętrze budynku Aqua Tower w Redzie. Przedstawiam ofertę mieszkania 58,5 m w stanie deweloperskim, do całkowitej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,02 m² 7 416,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 66,67 m2, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł25,45 m² 9 823,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 3 budynek nr 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż prezentujemy jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Jeśli marzysz o komfortowej przestrzeni z dużą ilością naturalnego światła, przemyślanym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,10 m² 12 824,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** komfortowe 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem, garażem I dużą piwnicą (łączna powierzchnia 118 m2 ) *** spokojna okolica *** wylot na półwysep helski*** lokalizacja: reda to kaszubskie.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł66,51 m² 9 592,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym Z ogródkiem W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,73 m² 9 098,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31,30 m² 10 511,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowa cena! Przytulna kawalerka na parterze o pow. ok. 32 m2 - idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o przemyślanym układzie, położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,10 m² 10 101,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe jasne mieszkanie na parterze o powierzchni 79,1 m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu Reda Park z 2010 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł87 m² 8 678,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 5-pokojowe mieszkanie! W nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym / Z dużym balkonem W sercu redy przy ui. Obwodowej. Nie przegap okazji! (kupujący nie płaci prowizji).

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,60 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone na szóstym piętrze budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,80 m² 10 020,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, położone w Redzie na 3 piętrze. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 650 zł39,50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 4 budynek 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe spadają,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64,50 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Fenikowskiego! Atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój kameralnej okolicy z wygodą życia w centrum miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,55 m² 11 256,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Reda. Osiedle położone w spokojnej okolicy na nowoczesnym osiedlu. Główną zaletą zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko w miocasa Nieruchomości - 3-pokojowe mieszkanie w Redzie! Na sprzedaż oferujemy stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 57,10 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,54 m² 6 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny przy ul. Ogrodników 3 w miejscowości Reda. |Nieruchomość| - Lokal położony jest na 1 kondygnacji w budynku mieszkalnym jednorodzinnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Willowa

Ciechocino,Reda

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne, urządzone 2 pokoje z balkonem i osobnym garażem - Reda, ul. Willowa Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesne budownictwo z kameralnym klimatem i świetną lokalizacją?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Reda

409 000 zł40 m² 10 250,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zakup możliwy tylko za gotówkę. Mieszkanie 2 pokojowe idealne dla singla czy małżeństwa, ale też jako idealny produkt inwestycyjny gotowy pod wynajem! mieszkanie: nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

530 000 zł51 m² 10 331,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,30 m , położone na II piętrze w budynku zlokalizowanym w głębi osiedla. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

329 000 zł32 m² 10 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską I garażem blisko lasu Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

509 000 zł50 m² 10 282,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny balkon | dwa pokoje | świetna lokalizacja - centrum redy westate Gdańsk prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem, zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Centrum,Reda

609 000 zł57 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,1 m z narożnym balkonem, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym z 2007 roku. Okna położone od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

499 000 zł47 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko w miocasa Nieruchomości - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Redzie! Na sprzedaż oferujemy stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską I garażem blisko lasu Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe 32 metrowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Centrum,Reda

329 000 zł30 m² 11 088,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż urokliwe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ogrodowej w Redzie, stanowiące idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Reda,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetnie skomunikowana z Trójmiastem, coraz popularniejsza wśród młodych ludzi , dzięki bogatej infrastrukturze i pełnym zapleczu handlowo usługowym od lat przyciąga coraz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marianowo,Reda

330 000 zł46 m² 7 138,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje z balkonem i widokiem na las - Reda, ul. Konopnickiej Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krajobrazowa

Marianowo,Reda

590 000 zł57 m² 10 332,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestrzenne mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 57,10m2 na parterze! Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchennym ( 23,1m2 )z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

549 000 zł44 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - reda, ul. Morska 7b (przy aquaparku) mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 44,21 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 999 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

544 000 zł47 m² 11 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję ofertę mieszkania położonego w Redzie, w bardzo wygodnej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Aquapark Reda to ogromny atut na co dzień -.