dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Reda - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Reda

559 000 zł64 m² 8 705,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Klimatyczne 3 Pokoje z wyjątkowym, pięknym widokiem na panoramę Redy Reda, ul. Spokojna Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zakupu przez cudzoziemców spoza ue. W przypadku tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Reda

Centrum,Reda

806 000 zł79 m² 10 189,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe jasne mieszkanie na parterze o powierzchni 79,1 m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu Reda Park z 2010 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,1 m2 położone w Redzie na granicy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Jest to spokojna, cicha i kameralna okolica, a zarazem dzieli ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Reda

639 900 zł85 m² 7 555,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Ładne mieszkanie - 4 pokoje w Redzie. To super przestrzeń do życia i pracy. Mieszkanie, które daje swobodę - mieszkasz, pracujesz, wypoczywasz - i możesz jeszcze przenocować gości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

329 000 zł32 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie inwestycyjne 31,7 m2 | 2 piętro | blisko skm | ul. Młyńska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodniaków

Ciechocino,Reda

820 000 zł110 m² 7 468,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż - komfortowe, rodzinne mieszkanie dwupoziomowe 83,8 m z małym ogródkiem + piwnica 26 m2 co daje nam łącznie 109 ,8 m2 oraz garaż. | reda, ul. Wodniaków Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

534 000 zł52 m² 10 229,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Redy, przy ul. Obwodowej, na cenionym osiedlu Przy Młynie. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny balkon | dwa pokoje | świetna lokalizacja - centrum redy westate Gdańsk prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem, zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Betlejem,Reda

599 000 zł53 m² 11 353,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję przestronne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone na pierwszym piętrze budynku z 2017 roku w spokojnej części Redy - Betlejem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Balkon, winda i garderoba- komfort, który robi różnicę! Mieszkanie na sprzedaż- reda, ul. Morska/budynek aquasfera Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

499 000 zł47 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko w miocasa Nieruchomości - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Redzie! Na sprzedaż oferujemy stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Ciechocino,Reda

945 000 zł116 m² 8 146,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania położonego na 2. piętrze kameralnego osiedla przy ul. Polnej 22 w Redzie. To nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

500 000 zł43 m² 11 726,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Przy Młynie,Reda

595 000 zł64 m² 9 224,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Fenikowskiego! Atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój kameralnej okolicy z wygodą życia w centrum miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Reda,pomorskie

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie W centrum redy mieszkanie: lokal mieszkalny o powierzchni 73,56 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przy Młynie,Reda

699 000 zł87 m² 7 997,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Szkolnej w Redzie Dane nieruchomości: - powierzchnia całkowita 87,40 m2, - położenie: 3 oraz 4 piętro w 4-piętrowym budynku, - stan mieszkania: bardzo dobry, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Marianowo,Reda

430 000 zł64 m² 6 721,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie przy ścianie lasu o pow. 63,97m2 w Redzie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym i zadbanym 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

485 000 zł51 m² 9 537,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Zakup bez prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

500 000 zł43 m² 11 726,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Marianowo,Reda

359 000 zł33 m² 10 945,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1 piętrze w kameralnej części Redy. To propozycja dla osób ceniących ciszę, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przy Młynie,Reda

479 000 zł49 m² 9 735,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Redy Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m2, położone w Redzie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Przy Młynie,Reda

330 000 zł32 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Młyńskiej w Redzie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

U nas Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

532 000 zł54 m² 9 906,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz ciszy, spokoju, przyrody i wspaniałych sąsiadów, to dobrze trafiłeś. Idealne mieszkanie dla rodziny, pary, singla lub na inwestycję. Ta nieruchomość wystawiona na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Marianowo,Reda

445 000 zł51 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Centrum,Reda

480 000 zł67 m² 7 199,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

518 000 zł47 m² 11 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w nowoczesnym apartamentowcu w samym sercu Redy, zaledwie 200 metrów od słynnego Aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoje miejsce do życia-2 pokoje z dużym tarasem na osiedlu Prima Reda Wyobraź sobie poranną kawę na 35-metrowym tarasie, popołudniowe słońce wpadające przez duże okna i mieszkanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

409 999 zł36 m² 11 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reda Park | Słoneczne 2 pokoje tuż przy samym parku Jeśli szukasz mieszkania, które jest ustawne, tanie w utrzymaniu i położone w najlepszej części Redy - ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 999 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Reda,pomorskie

439 000 zł62 m² 7 057,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, dostępem do ogrodu, garażem, miejscem postojowym przed budynkiem i piwnicą - Reda, ul. Kasztanowa. Kupując tą nieruchomość możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

515 000 zł67 m² 7 699,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! okazja! rodzinne 4 pokoje W redzie- stwórz swoje wymarzone wnętrze! Przedstawiam Państwu 4 pokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowość w ofercie - ciepłe, przytulne mieszkanie 42,7 m2 w Reda Park! Oferujemy przytulne mieszkanie na 1. piętrze z ekspozycją południowo-zachodnią - jasne, słoneczne i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

U nas Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa (przy młynie) Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gniewowska

Marianowo,Reda

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W redzie przy ul. Gniewowskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

625 000 zł54 m² 11 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie w sercu Redy - komfort i styl Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnej inwestycji Aquasfera w Redzie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przy Młynie,Reda

556 000 zł62 m² 8 996,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta! Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m2 w samym sercu Redy - idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, wygodę oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Rekowo Dolne,Reda

699 000 zł121 m² 5 758,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! - kupujący nie płaci prowizji- cena 699 000 pow. całkowita 121,38m2 pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojciecha

Przy Młynie,Reda

899 000 zł118 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem balkonem! Reda! Przestronne 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,57 m2, zaś powierzchni całkowitej 118m2, zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

499 000 zł49 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż ustawne i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3 piętrze z 3 w budynku z 2004 roku przy ul. Obwodowej, w centrum Redy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij