dowolna

Nowe mieszkania Reda

50 ogłoszeń

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

275 000 zł37 m² 7 509,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na kameralnym osiedlu w Redzie, w cichej okolicy blisko lasu. Odbiory planowane na połowę 2024r. Inwestycja realizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

389 000 zł48 m² 8 047,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością rozpoczynamy sprzedaż nowo powstającego osiedla Przystanek Reda zlokalizowanego w Redzie przy ul. 12-go Marca. Kameralne osiedle składające się z 10 mieszkań zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

350 000 zł48 m² 7 240,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

385 889 zł58 m² 6 660,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania przepiękny, rodzinny apartament. Mieszkanie dwustronne, zachodnio-południowe, dobrze doświetlone o fantastycznym rozkładzie i funkcjonalności. Idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Reda,pomorskie

371 547 zł42 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Redzie. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę centrum miasta i ciszę przedmieścia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

475 818 zł65 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

980 000 zł79 m² 12 412,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie (78,95 m2) w trakcie budowy, dobrze skomunikowane, w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu osiedli wielorodzinnych oraz lokalnej atrakcji Aquaparku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

423 727 zł60 m² 7 020 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

419 701 zł58 m² 7 198,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

314 001 zł48 m² 6 507,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję przepiękny rodzinny apartament. Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone o rozkładzie i funkcjonalności domu jednorodzinnego. Układ mieszkania: - salon z aneksem: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

340 021 zł42 m² 8 153,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

540 302 zł83 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu, zlokalizowanego w miejscowości Reda, w województwie pomorskim. Mieszkanie o powierzchni 83,38m2 składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

419 839 zł65 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

457 906 zł60 m² 7 614 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu, zlokalizowanego w miejscowości Reda, w województwie pomorskim. Mieszkanie o powierzchni 60,14m2 składa się z trzech pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

375 909 zł48 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

460 991 zł65 m² 7 089,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

449 000 zł65 m² 6 905,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: inwestycja położona na granicy lasu, oferuje nie tylko zachwycającą panoramę Redy, ale również łatwą codzienną komunikację. Ponadto w okolicy znajdują się przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

499 900 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Puckiej 59 w Redzie. Sprzedaż bez prowizji od kupującego! Załączone w ofercie zdjęcia przedstawiają stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

496 994 zł66 m² 7 559,99 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,47 m2 Przestronne mieszkanie trzypokojowe w spokojnej dzielnicy Redy z miejscem do spacerowania, jak i aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

990 000 zł79 m² 12 539,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odbiór 02.2023r. Kameralna i nowoczesna inwestycja w Redzie. Mieszkanie o pow.całkowitej 78,95m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (32,02m ), pokoju (12,59m ), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

595 000 zł75 m² 7 952,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego, pięknie zaprojektowane i wykończone, gotowe do zamieszkania od zaraz! Sprzedaż bez prowizji od kupującego! Załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

499 000 zł67 m² 7 434,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

387 506 zł59 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na 9 piętrze w prima reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim. Tylko z Biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

220 656 zł27 m² 8 307,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie z przestronnym tarasem w kameralnej inwestycji w Redzie. Mieszkanie dwustronne z przestronnym tarasem. Układ mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Torowa

Reda,pomorskie

583 110 zł102 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

MIeszkanie na Sprzedaż reda Prezentujemy Państwu bardzo ciekawe mieszkanie, nadające się zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Torowa

Reda,pomorskie

583 110 zł102 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

451 411 zł60 m² 7 506 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy na 11 piętrze w aquasfera reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

457 945 zł66 m² 6 966 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy w aquasfera reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Torowa

Reda,pomorskie

583 110 zł102 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawe mieszkanie, nadające się zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 102m2 położone w Redzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

446 215 zł60 m² 7 419,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

450 845 zł66 m² 6 858 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

507 027 zł66 m² 7 722,01 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy na 12 piętrze w aquasfera reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

460 007 zł58 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament w aquasfera reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim. Tylko z Biurem wgn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

496 390 zł66 m² 7 560,01 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Torowa

Reda,pomorskie

583 110 zł102 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

403 262 zł56 m² 7 235,99 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy w prima reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim. Tylko z Biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

479 916 zł58 m² 8 315,99 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament na 11 piętrze w aquasfera reda Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości reda, w województwie Pomorskim. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Reda

Reda,pomorskie

367 718 zł61 m² 6 047,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania bardzo ciekawą propozycję mieszkaniową w spokojnej okolicy Redy. Jest to bardzo komfortowe mieszkanie o ergonomicznym układzie oraz dwustronnej (słonecznej) ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

423 727 zł60 m² 7 019 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022