dowolna

Nowe mieszkania Reda

50 ogłoszeń

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

479 750 zł58 m² 8 316 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,69 m2: salonu z aneksem 25,75 m2; sypialni 12,24 m2; pokoju 8,11 m2; łazienki 4,74 m2; korytarza 6,85 m2; loggia 9,04 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Reda

Reda,pomorskie

876 038 zł91 m² 9 589,90 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wspaniałe mieszkanie z naturalnie wydzieloną strefą dzienną i sypialną o pow. 91,35 m2, składające się z: salonu z aneksem 33,51 m2; sypialni 12,15; 10,05 i 8,20 m2; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

383 478 zł55 m² 6 912 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 55,48 m2, składające się z: salonu z aneksem 19,29 m2; sypialni 10,93 m2; pokoju 7,96 m2; łazienki 4,32 m2; korytarza 12,98 m2; balkonu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

346 971 zł41 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 42,21 m2: salonu z aneksem 23,98 m2; sypialni 8,63 m2; łazienki 5,22 m2; korytarza 2,88 m2; balkon 4,78 m2. Inwestycja mieści się na pograniczu Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

342 133 zł40 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 40,10 m2: salonu z aneksem 18,99 m2; sypialni 10,07 m2; łazienki 3,57 m2; korytarza 7,47 m2; balkon 6,76 m2. Inwestycja mieści się na pograniczu Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Reda

Reda,pomorskie

359 456 zł40 m² 8 964 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem o pow. 50m2 w nietuzinkowej inwestycji ostatniego etapu kompleksu. Mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

397 652 zł60 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami o pow. 60,36 m2: salonu z aneksem 20,96 m2; sypialni 16,78 m2; pokoju 9,15 m2; łazienki 4,59 m2; korytarza 8,88 m2; loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

487 067 zł73 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami o pow. 72,74: salonu z aneksem 25,99 m2; sypialni 15,06 m2; pokoju 11,29 łazienki 5,28 i 4,34 (w sypialni) m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

273 359 zł46 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

419 094 zł50 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 49,75 m2: salonu z aneksem 25,19 m2; sypialni 11,56 m2; łazienki 5,14 m2; korytarza 7,86 m2; loggia 6,26 m2. Inwestycja mieści się na pograniczu Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

378 370 zł42 m² 8 964 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 42,21 m2: salonu z aneksem 21,62 m2; sypialni 13,34 m2; łazienki 4,36 m2; korytarza 2,89 m2; tarasu 31,46 m2. Inwestycja mieści się na pograniczu Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

609 803 zł69 m² 8 802 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 69,28 m2, składające się z: salonu z aneksem 32,09 m2; sypialni 13,6 m2; pokoju 9,13 m2; łazienki 5,96 m2; korytarza 8,50 m2; balkonu. Inwestycja mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

358 914 zł54 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze - z przestronnym balkonem 5,55m2 - ustawne z funkcjonalnym układem pomieszczeń - ekspozycja wschodnio- północna zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

405 254 zł53 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z logga od strony południowej w nietuzinkowej inwestycji ostatniego etapu kompleksu. Mieszkanie o powierzchni 52,85 m2 składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

394 392 zł60 m² 6 534 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w ciszy blisko kolejki skm! Mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze - z przestronnym balkonem 8,74m2 - ustawne z funkcjonalnym układem pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

273 359 zł46 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Przestronne, dwupokojowe mieszkanie 46,02m2 z balkonem 5,22m2 - ustawne i funkcjonalne - ekspozycja południowo - wschodnia, zapewnia optymalne nasłonecznienie Metraże - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

359 456 zł40 m² 8 964 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z dużym tarasem o pow. 40,10 m2: salonu z aneksem 18,99 m2; sypialni 10,07 m2; łazienki 3,57 m2; korytarza 7,47 m2; tarasu 50,67 m2. Inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Ciechocino,Reda

350 378 zł61 m² 5 778 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 60,64, w którego skład wchodzi: salon z aneksem 28,10m2; sypialnia 10,88 m2; pokój 8,61 m2; łazienka 4,24 m2; korytarz 8,81 m2; balkon 4,29 m2; indywidualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ciechocino

Ciechocino,Reda

341 773 zł56 m² 6 102 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,01 z pięknym ogrodem o pow., w którego skład wchodzi: salon z aneksem 22,17 m2; sypialnia 10,39 m2; pokój 9,44 m2; łazienka 5,00 m2; garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

336 672 zł45 m² 7 420,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Szukasz mieszkania pod własną aranżację, a nie masz czasu na kilkuletnie czekanie na odbiór mieszkania z rynku pierwotnego? Marzy Ci się miejsce blisko Trójmiasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

456 273 zł66 m² 6 966 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa pod kilkoma względami: wyjątkowy układ pomieszczeń Okna i loggia od strony południowej Zlokalizowana w Centrum Redy Blisko Aquaparku oraz sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

265 040 zł35 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ruszyła przedsprzedaż nowej inwestycji zlokalizowanej w wyjątkowej części Redy przy ul. Tarasowej. Zadzwoń lub napisz do nas i skorzystaj z oferty przedsprzedażowej! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

206 925 zł26 m² 7 897 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

309 520 zł42 m² 7 440,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

269 990 zł35 m² 7 803,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

516 445 zł67 m² 7 710,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

299 695 zł42 m² 7 204,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

253 550 zł33 m² 7 730,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

419 523 zł53 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowa propozycja do zamieszkania przez rodzinę lub na cele inwestycyjne. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w inwestycji, znajdującej się w centrum Redy, jednocześnie pozostając blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

457 440 zł64 m² 7 181,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

281 372 zł52 m² 5 454 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie w centrum Redy Mieszkanie: 51,59m2 piętro: pierwsze ilość pokoi: 2 pokój z aneksem: 26,55 m2 sypialnia: 10,72 m2 łazienka: 5,6 m2 przedpokój: 5,26 m2 taras Interesujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

508 220 zł67 m² 7 556,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ciechocino

Ciechocino,Reda

239 466 zł43 m² 5 615,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,64, w którego skład wchodzi: salon z aneksem 19,45 m2; sypialnia 13,19 m2; łazienka 4,80 m2; korytarz 5,20 m2; balkon 5,64 m2. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Reda,pomorskie

681 609 zł90 m² 7 559,99 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zalety nieruchomości: - tuż obok inwestycji powstał aquapark z kompleksem basenów rekreacyjnych z rozbudowaną strefą dla dzieci, świat saun z centrum Spa & Welness centrum fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ciechocino

Ciechocino,Reda

221 278 zł37 m² 6 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 36,62 m2 z pokaźnym ogrodem o pow. ponad 70 m2, w którego skład wchodzi: salon z aneksem 18,93 m2; sypialnia 10,06m2; łazienka 3,98 m2; korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

230 439 zł45 m² 5 129,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

345 226 zł69 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Reda

Reda,pomorskie

455 000 zł77 m² 5 930,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W sprzedaży ostatnie mieszkania z szybkim odbiorem o pow. 76,78 m2, mieszczące się na najwyższym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem 25,75 m2; - pokoi 11,12; 9,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

369 169 zł66 m² 5 615,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z trzema pokojami na prężnie rozwijającym się osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem 28,21 m2; - pokoje 9,95 i 9,92 m2; - łazienka 6,26 m2; - korytarz.