dowolna

Nieruchomości Reda - Oferty wynajmu nieruchomości

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

licencja 438 Do wynajęcia oferujemy trzykondygnacyjny, podpiwniczony budynek komercyjny położony w Redzie przy ul. Wejherowskiej, bezpośrednio przy głównej trasie Rumia-Wejherowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 500 zł49 m² 51,54 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.48,51m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe przestronne mieszkanie z osobną kuchnią. Zlokalizowane jest w Redy na ulicy Łąkowej, w miejscu które posiada pełną infrastrukturę (wszystko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowe Zacisze

Ciechocino,Reda

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Dębowe Zacisze w Redzie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przy Młynie,Reda

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 70 m 2 Reda, ul. Królowej Marysieńki Szukasz dużego, wygodnego i ekonomicznego mieszkania do wynajęcia? Ta oferta w Redzie to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przy Młynie,Reda

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie -reda, ul. Morska 36 (os. Prima Reda) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku z windą przy ul. Morskiej 36 na osiedlu Prima Reda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Betlejem,Reda

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy Redy! atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje wykończone - wolne do zamieszkania od 01.01.2026 Opis nieruchomości: Na wynajem przytulne, wykończone mieszkanie 2 pokojowe - 37 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Przy Młynie,Reda

70 zł/m²43 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43 m2 znajdujący się w Redzie. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie lokalizacyjnym - bliskość Dworca Kolejowego, głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osadnicza

Przy Młynie,Reda

1 800 zł40 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Osadniczej 3b w Redzie. Blok IV piętrowy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Ciechocino,Reda

1 999 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Redzie - ul. Długa 1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Długiej 1b/3 - vis-à-vis mparku i Lidla. Powierzchnia i układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Reda

Przy Młynie,Reda

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro o powierzchni 17 m2 w doskonałej lokalizacji w Redzie, przy ul. Gdańskiej. Lokalizacja: świetnie skomunikowane miejsce - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Ciechocino,Reda

1 999 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Ciechocino,Reda

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe mieszkanie jednopokojowe w Redzie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowana okolica, w bardzo bliskim sąsiedztwie Lidla, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębowe Zacisze

Ciechocino,Reda

3 450 zł69 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Cztero - pokojowe mieszkanie w Redzie. Zalety mieszkania: 3 sypialnie salon z aneksem kuchennym słoneczne, jasne i ciepłe ogrzewanie podłogowe po całości świeżo po remoncie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Centrum,Reda

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Redzie. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój Reda

Ciechocino,Reda

3 300 zł64 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:3 500 zł

Lokal do wynajęcia w znakomitej lokalizacji Redy, przy głównej trasie Reda-Półwysep. Powierzchnia 64m2 - 3500zł / mc netto. Faktura vat. Lokal znajduję się na parterze z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Reda

2 500 zł72 m² 34,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy. Zalety mieszkania" - cztery pokoje, salon, z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem, wc - częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocino,Reda

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w hali garażowej- najem okazjonalny - Reda, osiedle Bocianie Gniazdo, ul. Długa 45! Akceptujemy zwierzęta! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Przy Młynie,Reda

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Redzie o powierzchni 46m2. Mieszkanie znajduję się w na 1-piętrze w 3-piętrowym bloku z 1999r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 300 zł53 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53.30 m2 znajdujące się w centrum miasta Redy. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym miejscu, ponieważ blisko pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Przy Młynie,Reda

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, w Redzie. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Reda,pomorskie

69,77 zł/m²43 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Betlejem,Reda

13 000 zł581 m² 22,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Tylko u nas! Na wynajem piętro w nowej nigdy nie wynajmowanej hali magazynowo-produkcyjnej - Reda, ul. Polna. Największe atuty: - hala główna 413 m - Ogrzewanie Podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam Państwa, mam do wynajęcia mieszkanie w Aquasferze w Redzie obok Aquaparku. Mieszkanie jest pięknie urządzone, na wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Reda

Betlejem,Reda

85 zł/m²40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokali biurowych I gabinetów - reda, ul. Polna Do wynajęcia lokale biurowe oraz gabinety o powierzchni od 30 do 45 m2, zlokalizowane w nowo powstającym budynku usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarska

Reda,pomorskie

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta obejmuje mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta Redy. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym miejscu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Reda,pomorskie

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 30 m2 kawalerka z wydzieloną strefą do spania - opcjonalnie można postawić ściankę ktorą spowoduje że będzie osobna sypialnia. Mieszkanko jest jasne, zadbane, dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Przy Młynie,Reda

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Przy Młynie,Reda

2 100 zł31 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka o powierzchni 31,2m2, położona na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w Redzie, przy ul. Garncarskiej W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Centrum,Reda

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 51 m , z balkonem, usytuowane na parterze w 2-piętrowym budynku na osiedlu Reda Park. Możliwość zakupu nieruchomości - cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Reda

Ciechocino,Reda

4 000 zł700 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Utwardzony kostką plac w Redzie blisko głównej trasy. Plac jest ogrodzony murem. Dużo powierzchni wspólnej do dyspozycji. Możliwość mediów: prąd i woda. Plac doskonale sprawdzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pucka

Reda,pomorskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie 55 m2 - 3 pokoje w nowoczesnym budynku w Redzie, ul. Pucka Salon połączony z aneksem kuchennym, z wyjściem na przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Przy Młynie,Reda

2 250 zł48 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Oferuję na wynajem plac (działka 822/12) o powierzchni 1477 mkw., oznaczony jako "Bi" - inne tereny zabudowane, zabudowany budynkiem magazynowo - warsztatowym z powierzchnią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Betlejem,Reda

1 800 zł35 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 składające się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, pomieszczeniem do przechowywania oraz miejscem postojowym - Idealne dla wymagających! Opis nieruchomości: prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Centrum,Reda

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 55 m2 - 3 pokoje w Redzie, ul. Ks.Pasierba Salon połączony z aneksem kuchennym, z wyjściem na przestronny, słoneczny balkon. Sypialnia Pokój (gabinet/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Polna

Ciechocino,Reda

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowiutki i jeszcze przez nikogo wcześniej niezamieszkały dom o powierzchni 75m2 w Redzie. - spokojna i cicha okolica; - do dyspozycji ogród; - miejsce postojowe na zamkniętej posesji;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, pomieszczeniem do przechowywania oraz miejscem postojowym - Idealne dla wymagających! Opis nieruchomości: prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podleśna

Rekowo Dolne,Reda

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Pokój z aneksem i wspólną łazienką w Redzie o powierzchni 24m2. Pokój znajduję się w na wysokim parterze w prywatnym domu z 2023r. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam do wynajęcia lokal o powierzchni ~100m2 na działalność nieuciążliwą. Do czynszu należy doliczyć opłaty za media.