dowolna

Nieruchomości Reda - Oferty wynajmu nieruchomości

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Reda

Pieleszewo,Reda

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal z przeszkloną frontową witryną o pow. ok. 200m2 przy głównej arterii w Redzie. Lokal znajduje się na parterze w budynku usługowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długa

Ciechocino,Reda

1 500 zł45 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem słoneczny dwupokojowy apartament w Redzie przy ulicy Długiej 2a warunki najmu Najem 1 500 zł, kaucja 1 500 zł. Opłaty czynszowe do wspólnoty średniomiesięczne na poziomie 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Przy Młynie,Reda

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 36m2 w Redzie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przy Młynie,Reda

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowane jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reda,pomorskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna kawalerka dostępna od ręki! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 29 m2 z balkonem zlokalizowane na parterze w Redzie na ul. Długiej. To mieszkanie znajduje się w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Centrum,Reda

61,88 zł/m²32 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem ostatni lokal w budynku. Budynek o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym. Oferowany lokal o powierzchni 32 m2 i wysokości 3m, mieści się na piętrze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Ciechocino,Reda

2 300 zł39 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2- pokojowe mieszkanie w Redzie Przedmiotem oferty jest, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku w Redziei, przy ul.Długiej. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Reda

Pieleszewo,Reda

25 zł/m²520 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala / magazyn o pow. 520m2 w Redzie przy samej skm! Hala znajduję się w nowoczesnym obiekcie na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Monitoring, czujniki i alarm. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 -pokojowe o pow. 58, m2, położone na wysokim parterze na kameralnym osiedlu w Redzie ulica Długa. Mieszkanie 3-pokojowe, umeblowane, z miejscem na zewnatrz Mieszkanie składaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Centrum,Reda

51,47 zł/m²68 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym, o powierzchni 68m2 i wysokości 3m, mieszczący się na piętrze. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Reda,pomorskie

20,02 zł/m²43 m² 865 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem posiadamy lokale użytkowe W centrum redy W uczęszczanym miejscu obiekt: lokal: do wynajęcia posiadamy lokale użytkowe w centrum handlowym przeznaczone na usługi, sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Centrum,Reda

45,77 zł/m²142 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym o powierzchni 142 m2 i wysokości 3m, mieszczący się na piętrze. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Reda,pomorskie

44,25 zł/m²565 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - nowoczesny budynek usługowy W redzie! Lokale o przeznaczeniu handlowo- usługowo- biurowym. Lokalizacja: reda, ul. Pucka/liliowa, przy M Park 3-kondygnacyjny budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Liliowa

Ciechocino,Reda

51,17 zł/m²213 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wkrótce na wynajem - nowoczesny budynek usługowy W redzie! Lokalizacja: reda, ul. Pucka/liliowa, przy M Park 3-kondygnacyjny budynek usługowy w doskonałej lokalizacji Redy - idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obwodowa

Przy Młynie,Reda

500 zł27 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem duży garaż o powierzchni 27 m2 na osiedlu przy ulicy Obwodowej. Garaż o wymiarach: długość 760 cm Szerokość 360 cm informacje dodatkowe: - w garażu jest prąd - brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Betlejem,Reda

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 29m2 w Redzie. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i kameralnym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marynarska

Reda,pomorskie

2 800 zł47 m² 59,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Topowy apartament o wyższym standardzie o pow. 47,21m2 w Redzie na prestiżowym osiedlu. Developer semeko. Budynek z 2020r., z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Ciechocino,Reda

2 300 zł39 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2- pokojowe mieszkanie w Redzie Dostępne od maja 2025 r. Przedmiotem oferty jest, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku w Redzie, przy ul.Długiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Spółdzielcza

Ciechocino,Reda

3 100 zł900 m² 3,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa położona w bardzo dobrej lokalizacji w Redzie przy ul. Puckiej, idealnie nadaje się do prowadzenia działalności. Działka w pełni ogrodzona, uzbrojona w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Centrum,Reda

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękne trzypokojowe mieszkanie pachnące świeżością. Zalety nieruchomości: - do własnej aranżacji - mieszkanie po generalnym remoncie - nowa w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przy Młynie,Reda

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowany jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Reda

Centrum,Reda

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[ bezpośrednio od właściciela ] : Krótko Zmywarka / Mieszkanie jest na 2 pietrze / 2-pokojowe mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie z 2025r. / w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Betlejem,Reda

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Reda na wynajem - atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje wykończone - wolne do zamieszkania od 01.03.2025! ul. Trzcinowa Wynajmując tą nieruchomość z naszą pomocą wynajmujący nie płaci prowizji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Reda,pomorskie

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy, okazjonalny kawalerka z wyodrębnioną częścią sypialnianą w Redzie. Mieszkanie ponadto składa się z dużej łazienki z prysznicem oraz aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pucka

Ciechocino,Reda

34,59 zł/m²87 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo/usługowy o powierzchni 86,73 m . Lokalizacja: lokal znajduje się w Redzie przy ul. Puckiej i jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem, puckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny na długi termin dla singla lub pary najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w super lokalizacji Redy przy skm ul. Obwodowa. Mieszkanie Urokliwe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Reda,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem, zlokalizowane na II piętrze w budynku przy ul. Rajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Ciechocino,Reda

1 999 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Redzie - ul. Długa 1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Długiej 1b/3 - vis-à-vis mparku i Lidla. Powierzchnia i układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka - Reda, ul. Obwodowa 33 Oferuję do wynajęcia jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną na 2. piętrze budynku przy ul. Obwodowej 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Reda

Pieleszewo,Reda

32,47 zł/m²385 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - 385m2, reda Na wynajem posiadamy nowoczesny lokal o powierzchni 385m2, usytuowany na parterze w obiekcie handlowo-usługowym Kowal Park. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Reda

Centrum,Reda

31,91 zł/m²47 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem - lokal użytkowy W redzie Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 47 m2, położony w Redzie przy ul. Mickiewicza. Doskonałe miejsce na cichą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pucka

Ciechocino,Reda

1 700 zł26 m² 64,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjna kawalerka. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowana okolica, w bardzo bliskim sąsiedztwie Lidla, nowo powstałej Galerii oraz tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Ciechocino,Reda

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Redzie - ul. Długa 1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Długiej 1b/3 - vis-à-vis mparku i Lidla. ? powierzchnia i układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogrodników

Pieleszewo,Reda

25,96 zł/m²520 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, posiadam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o łącznej powierzchni około 520 m przy ulicy Ogrodników 2 w Redzie Pieleszewo, minutę drogi od stacji skm. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Reda

2 500 zł72 m² 34,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Duże mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Zalety mieszkania - cztery pokoje, salon, z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem, wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Reda

Przy Młynie,Reda

70,18 zł/m²28 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 28,5 m2 w doskonałej lokalizacji w Redzie, przy ul. Gdańskiej.Szczegóły oferty: Powierzchnia: 28,5 m2 Lokalizacja: Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gdańska

Centrum,Reda

65 zł/m²64 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym o powierzchni 64 m2 i wysokości 3m. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Redy, nieopodal Urzędu Miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ciechocino,Reda

2 500 zł51 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 50,58 m2 znajdujące się w malowniczej części miasta Reda. Okolica zachwyca licznymi terenami zielonymi, bliskością lasu oraz ścieżek zarówno spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Reda,pomorskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone przy ulicy Długiej 3 w Redzie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Długiej 3 w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 500 zł54 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 2500 zł metraż 53,50 m2 Opiekun oferty tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie Z garażem lokal: ładne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane jest w Redzie przy ul. Morskiej tuż obok Aquaparku.