dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Reda

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

579 000 zł64,50 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe, jasne 3-stronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Redy, osiedle Przy Młynie - 5 min. do skm, 8 min do Aquaparku Reda. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł85,77 m² 9 315,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oto przestronny, 85-metrowy dom z tradycyjnym podziałem na strefy. Na parterze, gdzie toczy się życie codziennie mamy jasną kuchnię, łazienkę, garderobę tuż przy wejściu oraz duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł77,26 m² 9 047,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 77-metrowy segment środkowy położony tuż przy wjeździe na osiedle to wygodna przestrzeń dla rodziny, która lubi wygodę i dobrą organizację dnia. Na parterze mamy hol z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł85,77 m² 8 732,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

670 000 zł1 172 m² 571,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo- mieszkaniowa o powierzchni 1172 m2 w Redzie ul Leśna, powierzchnia zabudowy 25%, wysokość zabudowy do 12m. Doskonała lokalizacja, panorama miasta, uzbrojenie w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł73,39 m² 7 889,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł41,90 m² 7 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy przekształcony do celów mieszkalnych. Idealna propozycja dla osób niepełnosprawnych lub wizjonerów, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego. Naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,37 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Redzie przy ul. Długiej 30 o powierzchni 45,37 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze z ładnym balkonem z markizą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 000 zł60,91 m² 13 363,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: dwa tarasy i balkon miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 000 zł60,91 m² 13 199,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 000 zł124,49 m² 10 073,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament z antresolą. W ofercie dostępne już tylko pojedyncze lokale. Najważniejsze atuty apartamentu: przestronny taras na dachu i dwa balkony dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł66,67 m² 7 348,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego Spłdzielczego własnościowego trzy pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze bloku z lat 80 tych. znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,20 m² 7 465,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy z bezpośrednim dostępem z parkingu, co otwiera wiele możliwości operacyjnych. Idealna inwestycja- jednorazowy zakup owocujący dochodem pasywnym.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł87,40 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji budynku w Redzie przy ul. Św. Wojciecha. Lokal wyróżnia się wysokością- 3,6 m oraz dużą, otwartą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,70 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe 54 m2 położone na parterze osiedla z niską zabudową mieszkaniową w pobliżu parku Miejskiego i rzeki Redy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,80 m² 7 276,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż - komfortowe, rodzinne mieszkanie dwupoziomowe 83,8 m z małym ogródkiem + piwnica 26 m2 co daje nam łącznie 109 ,8 m2 oraz garaż. | reda, ul. Wodniaków Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,60 m² 10 340,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie narożne - Reda, ul. Olimpijska | Osiedle Reda Park Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,6 m , położone w Redzie przy ul. Olimpijskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 000 zł80,71 m² 10 506,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Przestronny segment 4-pokojowy | 80,7 m | Kosakowo Odbierz rabat 10 000 zł ostatnie segmenty objęte promocją. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 000 zł80,71 m² 10 754,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł69,37 m² 10 451,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Segment 3-pokojowy | 69,4 m | Kosakowo Odbierz rabat 10 000 zł ostatnie segmenty objęte promocją. Funkcjonalny układ zapewnia wygodną przestrzeń do życia, a prywatny ogród pozwala cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Reda

Reda,pomorskie

1 399 000 zł225 m² 6 217,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykły dom, który od pierwszego spojrzenia wyróżnia się swoim wyjątkowym klimatem w połączeniu z zadbanym ogrodem oraz dopracowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł235,40 m² 9 341,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom wolnostojący w Redzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

450 000 zł46,23 m² 9 733,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Komfortowe 2 pok z balkonem Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie w kameralnej części Redy. To propozycja dla osób ceniących ciszę, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł95,11 m² 8 400,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Budynek po odbiorach gotowy do zamieszkania dostępne 2 ostatnie połówki ty decydujesz, którą wybrać Witam serdecznie, oferuję na sprzedaż inwestycję znajdującą się spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Redzie przy ulicy Brzozowej pow. użytkowa 103,45m , całkowita ok. 150m - jasny i przestronny, położony na działce o powierzchni 255 mkw. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,10 m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006 roku, przy ul. Obwodowej w Redzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 614 m² 478,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 2614 m2 w Redzie przy ulicy Brzozowej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł35,50 m² 10 704,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest Redzie przy ulicy Olimpijskiej. Osiedle Reda Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z parkiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł43,45 m² 12 543,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Redzie przy ulicy Krokusowej, które zachwyca swoją funkcjonalnością i lokalizacją. Znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,37 m² 12 383,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Redy przy ulicy Krokusowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 48,35 m2 składająca się z trzech pokoi, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł180 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

Sprzedaż bezpośrednia. Sprzedam dom o pow.użyt.126m2 na działce 745m2, położony w spokojnej okolicy (150m od rzeki REDA), posesja oferuje możliwość wjazdu/wejścia z dwóch ulic; dom.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł988 m² 708,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w świetnej lokalizacji, blisko lasu, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą! Doskonała propozycja inwestycyjna. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament, ul. Morska

Reda,pomorskie

950 000 zł76,70 m² 12 385,92 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na panoramę Gdyni? To mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi | Reda, lipova Park | od 6 czerwca Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł96,40 m² 22 811,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pakiet 2 lokali handlowo-usługowych w Redzie ul. Fenikowskiego, tuż przy stacji skm! lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Redzie przy ul. Fenikowskiego 14,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł76,50 m² 11 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej kameralnych i dynamicznie rozwijających się części Redy Betlejem.

Szczegóły ogłoszenia

74,63 zł/m²67 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy lokal użytkowy do wynajęcia, idealny pod działalność usługową, handlową, medyczną, biurową lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Lokal posiada wejście bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,10 m² 8 985,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z widokiem na las-Reda, ul. Konopnickiej/ Bez zgody mswia dla Obcokrajowców! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m 2, położone na 1. piętrze w kameralnym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32 m , położona na parterze przy ul. Młyńskiej w Redzie. Świetna lokalizacja kilka minut do skm, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 562 m² 447,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana - ul. Ogrodowa , Reda Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana nr 224/2 przy ulicy Ogrodowej 12a w Redzie świetna propozycja dla osób szukających miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowane jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł5 967 m² 427,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka usługowa o powierzchni 5967 m2 znajdująca się w Redzie Pieleszewo, w odległości kilku minut spacerem od przystanków autobusowych i dworca Szybkiej Kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 40,52 m2 - Reda Zamieszkaj w Osiedlu w Redzie na granicy z Rumią - kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o komforcie, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom na sprzedaż Reda, ul. Okrężna Na sprzedaż funkcjonalny, odświeżony dom położony w spokojnej części Redy przy ul. Okrężnej. Idealny dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję (np. dwa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,00 m ,.