dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Reda - Oferty sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

650 000 zł78 m² 8 366,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Reda, ul.Lutosławskiego- na sprzedaż atrakcyjne w pełni wykończone mieszkanie o pow. 78m2 w kameralnym budynku na ogrodzonym terenie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

389 000 zł46 m² 6 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Klimatyczne mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reda,pomorskie

415 000 zł64 m² 6 505,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | blisko skm | inwestycja | balkon | reda lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Redy. Charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Reda,pomorskie

599 000 zł121 m² 4 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Love at home prezentuje! W ofercie sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w Redzie w dobrze skomunikowanym miejscu. Cena 599 000 zł Metraż 121,40 m2 Blok 2007 Opiekun oferty tel. Duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

415 000 zł60 m² 9 120,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jana Pawła II

Reda,pomorskie

564 000 zł83 m² 6 795,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania, które zapewni miejsce dla każdego z członków Twojej rodziny? Chcesz mieszkać w spokojnym, ale świetnie skomunikowanym miejscu? Cenisz przemyślany rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Reda,pomorskie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

35-metrowe mieszkanie z ogródkiem blisko skm! Szukasz taniego w utrzymaniu mieszkania? Świetnie trafiłeś! Mam do zaoferowania bezczynszowe mieszkanie o metrażu 35 m2. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Marianowo,Reda

318 300 zł33 m² 9 772,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

A może mieszkanie w Redzie? *bezpośrednio* Widok z okna jak obraz. Las, cisza, kameralnie, zielono, własny ogródek, dużo miejsc parkingowych. Bardzo niskie opłaty. Wyremontowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

699 000 zł75 m² 9 311,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w naszej ofercie! Perełka gotowa do zamieszkania! Pracuj gdziekolwiek! Zamieszkaj w Małym Trójmieście! Jedyny w swoim rodzaju przestronny i luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

334 000 zł46 m² 7 206,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W golden gate! Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie w Redzie na ulicy Spokojnej! Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze wyremontowanego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

345 000 zł46 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,23 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się miejscowości - Reda. W bliskiej okolicy znajduje się wszystko, co jest potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzcinowa

Reda,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 842,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 58,31 m2 w urokliwej okolicy niedaleko rzeki Reda oraz Puszczy Darżlubskiej. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 089,64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,40 m2 znajdujące się w centrum miasta Redy. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym miejscu, ponieważ blisko pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

639 000 zł87 m² 7 311,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atuty mieszkania! - lokalizacja! Centrum Redy. - osobna kuchnia Z jadalnią! - mieszkanie dwustronne słoneczne! lokalizacja Reda ulica Szkolna. Jest to miejsce bardzo popularne wśród osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 089,64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

345 000 zł46 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

299 000 zł30 m² 9 900,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Rezerwacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Reda,pomorskie

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Love at home prezentuje! W ofercie sprzedaży bardzo dobrze usytuowane dwupokojowe mieszkanie w Redzie na osiedlu Betlejem kilka kroków od pieknego lasu. Cena 379 000 zł metraż 36 m2 Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Reda,pomorskie

279 000 zł30 m² 9 177,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30,4 m2 w urokliwej okolicy niedaleko rzeki Reda oraz Puszczy Darżlubskiej. Nieruchomość położona na drugim , ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Klimatyczne, nowoczesne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

330 000 zł36 m² 9 217,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie , w pięknym nowoczesnym budownictwie i do tego prawie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa cena na początek roku szkolego Budynek Aquasfera na najbardziej nowoczesnym osiedlu w Redzie. Apartament położony na 7 piętrze z imponującym tarasem 21 mkw. okalającym całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 z balkonem i pięknym widokiem położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku z lat 90-tych. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Reda,pomorskie

1 659 000 zł209 m² 7 955,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pakiet 3 mieszkań z osobnymi księgami wieczystymi, idealny na wynajem, w nowej inwestycji przy ul. Puckiej 59 w Redzie. Załączone w ofercie zdjęcia przedstawiają stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzcinowa

Reda,pomorskie

449 000 zł58 m² 7 700,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Marianowo,Reda

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie własnościowe z kw bez zadłużeń. Mieszkanie o ekspozycji południowo - wschodniej i wschodniej, duże nasłonecznienie. Kuchnia w zabudowie z dużym oknem oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Reda,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie , w pięknym nowoczesnym budownictwie i do tego całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

560 500 zł71 m² 7 894,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, bardzo słoneczne i ciepłe. Oddzielna kuchnia, duży przedpokój, oddzielna łazienka i toaleta, balkon. Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie, blisko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

350 000 zł35 m² 9 943,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 pokoje | blisko skm | spokojna okolica| duży balkon | reda | inwestycja lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

435 000 zł65 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,25m2,(całkowitej około 65m2), zlokalizowane w doskonałej lokalizacji, przy ul. Św. Wojciecha w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

309 000 zł28 m² 11 075,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i doskonale zlokalizowane 1-pok. mieszkanie na sprzedaż o powierzchni prawie 28m2 w Redzie na os.Aqua Sfera. Developer semeko. Budynek monitorowany z winda, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

275 000 zł31 m² 8 986,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zalety Nieruchomości: - kameralne osiedle w niskiej zabudowie - 2 minuty do Aquaparku i Parku Miejskiego w Redzie - Idealna inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

429 000 zł44 m² 9 816,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Interesujące 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,7m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu reda park. Developer semeko. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewowska

Reda,pomorskie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż nowe 3- pokojowe mieszkanie W centrum redy lokal: lokal jednopoziomowy o powierzchni użytkowej 53 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gniewowska

Reda,pomorskie

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż nowe 1- pokojowe mieszkanie W centrum redy lokal: lokal jednopoziomowy o powierzchni użytkowej 34 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

339 000 zł49 m² 6 890,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Reda centrum Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Redy. Powierzchnia lokalu wynosi 49,2mkw. Mieszkanie jest świetnie nasłonecznione oraz super skomunikowane. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

329 000 zł31 m² 10 751,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Betlejem,Reda

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam przytulne 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z miejscem parkingowym i strychem z wejściem bezpośrednio z mieszkania. Spokojna cicha i zielona okolica. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

324 000 zł34 m² 9 614,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie W biurze honey home! W ofercie sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w Redzie położone przy ulicy Olimpijskiej. Powierzchnia 33,7 m2 Reda Blok 2011 piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

430 000 zł42 m² 10 336,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

350 000 zł31 m² 11 437,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010