dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Reda - Sprzedaż i najem

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu prima reda przy ulicy Morskiej w Redzie, tuż przy granicy z Rumią, w otoczeniu inwestycji, które powstały za sprawą tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Reda,pomorskie

614 000 zł60 m² 10 233,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (60m2) z dużym balkonem! Reda! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z zlokalizowane na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | słoneczne | ciepłe | dobrze skomunikowane | lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Redy. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Polo Market, mosir, kościół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

350 000 zł48 m² 7 240,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością rozpoczynamy sprzedaż nowo powstającego osiedla Przystanek Reda zlokalizowanego w Redzie przy ul. 12-go Marca. Kameralne osiedle składające się z 10 mieszkań zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

529 000 zł67 m² 7 881,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Puckiej 59 w Redzie. Możliwość skorzystania przy zakupie z programu "bezpieczny kredyt 2%"! Sprzedaż bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

385 889 zł58 m² 6 660,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania przepiękny, rodzinny apartament. Mieszkanie dwustronne, zachodnio-południowe, dobrze doświetlone o fantastycznym rozkładzie i funkcjonalności. Idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

474 500 zł52 m² 9 140,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny doskonale rozplanowany apartament w kameralnym budynku z 2016 roku w spokojnej lokalizacji w Redzie, z widokiem na zalesione wzgórza. Oferta sprzedaży dotyczy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Reda

425 000 zł64 m² 6 664,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | spokojna okolica | słoneczne | do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Redy, która charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Reda,pomorskie

371 547 zł42 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Redzie. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę centrum miasta i ciszę przedmieścia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

635 776 zł58 m² 10 942,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie na parterze w Redzie na ul. Olimpijskiej w wysokim standardzie nie wymagające wkładu finansowego. Wygoda, funkcjonalność nowoczesny design, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Reda,pomorskie

480 000 zł42 m² 11 466,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuje Państwu słoneczne mieszkanie z trzema pokojami w nowej inwestycji Willa Moniuszki w centrum Redy. Atutem lokalu jest lokalizacja: -Cicha okolica -blisko lasu -do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

475 818 zł65 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

377 000 zł64 m² 5 854,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Redy na ul. Łąkowa. stan nieruchomości- mieszkanie do odświeżenia! Prawidłowa forma prawna nieruchomości! Nieobciążona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

980 000 zł79 m² 12 412,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie (78,95 m2) w trakcie budowy, dobrze skomunikowane, w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu osiedli wielorodzinnych oraz lokalnej atrakcji Aquaparku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu jeden z czterech segmentów należącego do Inwestycji Reda Dębowa. Powierzchnia użytkowa segmentu to 101 m2 (49,6+51,4m2) z możliwością zaadaptowania poddasza, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

423 727 zł60 m² 7 020 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ciechocino,Reda

474 000 zł53 m² 8 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | pierwsze piętro | spokojna okolica| nowe budownictwo | miejsce postojowe | wyposażone lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy, która charakteryzuje się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

780 000 zł87 m² 8 924,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Jedna z najchętniej wybieranych przez mieszkańców lokalizacja umożliwiająca nam dotarcie do każdego zakątka Redy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z Trójmiastem, dzięki pobliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Poniatowskiego

Reda,pomorskie

247 000 zł17 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Główne atuty: - możliwość adaptacji 3 dodatkowych pomieszczeń o powierzchni 38,35 m/2 - centrum Redy - 2 linia zabudowy - ogrzewanie z sieci ciepłowniczej - świetnie skomunikowane (m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Reda,pomorskie

369 000 zł88 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główne atuty: - centrum Redy - 2 linia zabudowy - ogrzewanie z sieci ciepłowniczej - świetnie skomunikowane (m.in. autobusy, pks, skm) - pełna infrastruktura handlowo usługowa - ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

519 000 zł75 m² 6 936,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się w kameralnym budynku składającym się tylko z 16 lokali mieszkalnych. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 74,82 m2, w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Reda,pomorskie

419 701 zł58 m² 7 198,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 900 zł59 m² 11 816,70 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie w pełni umeblowane, w pięknym nowoczesnym budownictwie i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

314 001 zł48 m² 6 507,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję przepiękny rodzinny apartament. Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone o rozkładzie i funkcjonalności domu jednorodzinnego. Układ mieszkania: - salon z aneksem: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Willowa

Reda,pomorskie

619 000 zł67 m² 9 263,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane i wyposażone | Miejsce postojowe | 3 pokoje | pralnia/suszarnia/spiżarnia | Wysoki standard | Doskonała lokalizacja | mieszkanie - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż piękne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam piękne, słoneczne mieszkanie w super lokalizacji, na nowoczesnym osiedlu Aquasfera, blisko Aquaparku w Redzie. Bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

340 021 zł42 m² 8 153,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

419 839 zł65 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

375 909 zł48 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie mieszcząca się na 3 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Spokojnej w Redzie. Wstaw meble i wprowadź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Reda

429 000 zł49 m² 8 790,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Z osobną kuchnią! wysoki standard wykończenia! Gotowa inwestycja! Najlepsza lokalizacja w Redzie. Mieszkanie idealne dla osób starszych jaki i rodziny z dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Reda,pomorskie

1 600 zł35 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 składające się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,5 m2. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

333 000 zł35 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje | piękny widok | spokojna okolica| nowe budownictwo | miejsce postojowe | balkon | inwestycja | reda lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy, która charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Redy na ul. Łąkowa. Mieszkanie do remontu! Prawidłowa forma prawna nieruchomości! Nieobciążona księga wieczysta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

419 000 zł60 m² 6 971,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko W mio casa! 3 przestronne pokoje W redzie W najniższej cenie za mkw! lokalizacja Nieruchomość mieści się w Redzie, w centralnym punkcie miasta. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

650 000 zł78 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Reda, ul.Lutosławskiego- na sprzedaż atrakcyjne w pełni wykończone mieszkanie o pow. 78m2 w kameralnym budynku na ogrodzonym terenie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutosławskiego

Betlejem,Reda

459 000 zł50 m² 9 231,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie, dwa pokoje po ok. 10m2 plus duży przestronny salon. W cenie mieszkania są meble kuchenne i łazienkowe, zabudowa garderoby, i sprzęt agd zamontowany na stałe. Reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

438 000 zł53 m² 8 271,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro honey home prezentuje! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Redzie idealne pod gotową dalszą inwestycję , w dobrze skomunikowanym miejscu. Mieszkanie wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 120m2 w Redzie! Dwupoziomowe mieszkanie, położone na III piętrze, piękne wnętrze urządzone ze smakiem. Na I poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

389 000 zł46 m² 6 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Klimatyczne mieszkanie ze.