dowolna

Nowe mieszkania Reda

50 ogłoszeń

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

163 000 zł41 m² 3 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone w kameralnej, niskiej zabudowie deweloperskiej, na 'zamkniętym' osiedlu w Redzie. Nieruchomość położona jest w unikalnym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

253 800 zł56 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nową inwestycję w Redzie przygotowaną z myślą o tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta. Proponujemy Państwu komfortowe i bardzo nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

196 000 zł59 m² 3 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

264 150 zł59 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

310 000 zł102 m² 3 048,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

376 200 zł84 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

288 000 zł64 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

302 850 zł67 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

229 500 zł37 m² 6 270,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

414 900 zł92 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone w kameralnej, niskiej zabudowie deweloperskiej, na 'zamkniętym' osiedlu "pod Lasem" w Redzie! Nieruchomość położona jest w unikalnym miejscu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

256 950 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

370 000 zł82 m² 4 501,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

310 000 zł95 m² 3 266,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

245 250 zł54 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

257 850 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

310 000 zł95 m² 3 266,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

133 200 zł30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

315 900 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

232 000 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowe niższe ceny! Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjną, kameralną, nową inwestycję komfortowych mieszkań w wysokim standardzie. Zlokalizowana w pięknej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

316 000 zł79 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

232 000 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

154 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjną, kameralną, nową inwestycję komfortowych mieszkań w wysokim standardzie. Zlokalizowana w pięknej, cichej i spokojnej dzielnicy Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

230 000 zł66 m² 3 495,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie ( M7) o powierzchni 65,8m2 położone w Redzie w nowo powstającym budynku Willa Dębowa w nowej cenie 230 000. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

312 000 zł79 m² 3 949,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle posadowione w spokojnie części miasta Reda. Nieruchomość położona jest na drugim ostatnim piętrze budynku. Na mieszkanie o powierzchni 79m2 składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

237 310 zł62 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie ( M1) o powierzchni 62,45m2 położone w Redzie w nowo powstającym budynku Willa Dębowa. Nieruchomość położona na parterze 3 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Reda

Reda,pomorskie

150 150 zł38 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle posadowione w spokojnie części miasta Reda. Nieruchomość położona jest na parterze dwu piętrowego budynku. Na mieszkanie o powierzchni 38,5m2 składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

247 860 zł69 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie ( M6) o powierzchni 68,85m2 położone w Redzie w nowo powstającym budynku Willa Dębowa. Nieruchomość położona na drugim piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

154 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

226 200 zł58 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle posadowione w spokojnie części miasta Reda. Nieruchomość położona jest na parterze dwu piętrowego budynku. Na mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

173 020 zł42 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie ( M5) o powierzchni 42,2m2 położone w Redzie w nowo powstającym budynku Willa Dębowa. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

177 530 zł43 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie ( M4) o powierzchni 43,3m2 położone w Redzie w nowo powstającym budynku Willa Dębowa. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

210 600 zł54 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle posadowione w spokojnie części miasta Reda. Nieruchomość położona jest na drugim, ostatnim piętrze budynku. Na mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

208 430 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie ( M2) o powierzchni 54,85m2 położone w Redzie na nowo powstającym budynku Willa Dębowa. Nieruchomość położona na parterze 3 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Reda,pomorskie

155 800 zł38 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowa cena! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie(38m2)w spokojnej dzielnicy Redy. Składa się ono z salonu(30,5m2) z aneksem kuchennym, łazienki wspólnie z wc(3,64m2) oraz korytarza(4,11m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

240 000 zł68 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Orlex beton Kameralna inwestycja w willowym otoczeniu, składająca sie z 2 budynków. W każdym z nich znajdowac sie beda 4 mieszkania z oddzielnymi wejsciami, co zwiększy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Reda,pomorskie

320 000 zł94 m² 3 418,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadbane i przestronne mieszkanie w dwurodzinnym domu, znajdujące sie na parterze jednopiętowego budynku. Lokal obejmuje 3 spore pokoje o powierzchni 22,5 m2, 20,2 m2 i 15,20 m2, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Reda

Reda,pomorskie

225 000 zł75 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

225 tys. zł hit cenowy! dom W zabudowie mieszkaniowej W orlu 75m2 Kupno domu na Naszym osiedlu ma wiele zalet, kupując u Nas zyskujesz: - elegancki, wygodny i funkcjonalny dom.